_
Technika

PC sestava Dell Optiplex 990 + 23″ LCD monitor

Počítače Dell jsou známé svou výkonností, výbornými parametry a také dalšími možnostmi rozšíření. Taková je i PC sestava Dell Optiplex 990, jejíž součástí je 23″ LCD monitor EIZO FlexScan EV2316W. Energeticky úsporný Dell Optiplex 990 nabízí stabilní konfiguraci, která si hravě poradí i s náročnějšími kancelářskými programy.

Počítač Dell Optiplex v provedení Mini tower má výbornou technickou výbavu, díky které jej můžete využít doma, ale i v práci. Spolehlivý počítač zvládne i náročnější multimediální programy. Energeticky úsproný PC s všestranným využitím má předinstalovaný operační systém Microsoft Windows 10 Professional.

Počítač Dell Optiplex s výkonným čtyřjádrový procesorem Intel Core-i5 2400 (4×3.10/3.40 GHz) má operační paměť RAM 8GB DDR3 a pevný disk s kapacitou 1 TB, kam se hravě vejdou potřebné aplikace a objemnější data. Další součástí výbavy této PC sestavy je DVD-RW mechanika, COM1 port, 2× PS/2, Audio In/Out a  analogový D-sub (VGA) či digitální DisplayPort na propojení s monitorem.

I monitor EIZO EV2316W-BK, který je součástí sestavy, je ekonomicky úsporný. Díky fuknci Auto EcoView se samočinně nastavuje jas obrazovky. Tím se ušetří až 49% energie ( v porovnání s obrazovkou nastavenou na nejvyšší jas). Kromě toho se tím předchází únavě očí způsobené nejasnými obrazy a oslňováním. Monitor je podsvícený pomocí LED diod.

Počítač Dell Optiplex můžete zakoupit i samostatně, bez monitoru. V obou případech získáte na repasovaný počítač záruku v délce 24 měsíců. Velkou devízou pořítače je možnost dalšího rozšíření. Už při nákupu si můžete objednat rozšíření operační paměti na 16GB DDR3, nechat si přidat systémový disk SSD až 512GB velký. Přidat je možné také grafickou kartu značky NVDIA, v nabídce rozšíření jsou tři grafické karty.

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *