_
Redakční

Obdarujte milovníky čaje nebo kávy stylovým vánočním dárkem

Vánoce klepou na dveře a vy stále nevíte, jaké dárky vybrat? Od každoročního tápání vám pomůže obchod Lacafe, kde hravě vyberete dárky pro milovníky čaje, kávy nebo sladkostí. A klidně můžete přihodit i něco většího, e-shop nabízí i kávovary, mlýnky na kávu nebo moka konvičky.

Buďte jako Angličané

V Anglii milují čaj, ale i u nás na něj spousta lidí nedá dopustit. Pokud nevíte, jaký čaj vybrat, sáhněte po osvědčené klasice. Tedy po černém čaji. Ten na rozdíl od zeleného nebo bílého prochází delší dobou fermentace a má silnější vůni i chuť. Navíc je to skvělý pomocník při boji proti zvýšenému cholesterolu a vysokému krevnímu tlaku. Je také skvělý pro lidi, kterým káva nedělá dobře, ale přesto, především po ránu, nemohou existovat bez své denní dávky kofeinu. Černý čaj je skvělý na srovnání žaludečních problémů, a navíc ještě zlepšuje náladu. Při výběru si dejte záležet. Jako dárek se hodí čaje ve stylové krabičce, ať už dřevěné, nebo plechové. Krabičku pak navíc může obdarovaný využít i na něco jiného. K čaji samozřejmě patří sušenky. Co třeba ty v obalu ve tvaru typické anglické poštovní schránky?

Káva, kam se podíváš

E-shop nabízí opravdu nepřeberné množství různých druhů káv. Zrnková káva, čerstvě pražená, mletá, instantní, káva bez kofeinu, káva v POD balení, kávové kapsle, dárková balení a v neposlední řadě šálky na kávu a kávovary. Uf, tak z tohoto výčtu si musí vybrat skutečně každý. Jestliže chcete zkusit něco neobvyklého, zvolte kávu v POD balení. To znamená, že je káva balena jednotlivě v malých sáčcích. Pokud nevíte, co vybrat, sáhněte po instantní kávě. Na její přípravu totiž není potřeba žádný speciální přístroj. Ale i speciální přístroje, tedy kávovary, můžete zakoupit na těchto stránkách. Nejenom kávovary na domácí použití, ale i ty profesionální, třeba pro někoho, kdo si touží otevřít vlastní kavárnu. Levnějšími variantami jsou mlýnky na kávu nebo stylové moka konvičky.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *