_
Móda

Návrat do minulosti. Vyspěte se do růžova v dokonalém retro pyžamu

 

Retro čepce

Retro styl je v posledních letech čím dál oblíbenější. Lidé milují staré časy a vy si je můžete snadno připomenout díky e-shopu La Romantica. Jde o obchod pro všechny, kteří milují originální pyžama a romantickou módu. Staré časy zde na vás doslova sálají z každého kousku.

Slovo, jako je například „jupka”, dnes potkáte snad už jen v lidových říkankách. Vy v této tradiční halence s knoflíčky můžete usínat klidně každý den. Doplňte ji spodním dílem ke kolenům a nezbytným čepečkem. Zaručujeme vám, že vás už nikdy žádný noční chlad nepřekvapí. Nebo dáte přednost lehké košilce z bílého plátna, která je nesmírně pohodlná a lehká jako vánek? Lze ji doplnit úžasnými „bombarďáky” v krátké či dlouhé variantě. Retro pyžama ale rozhodně nejsou záležitostí pouze ženskou. I muži si zde přijdou na své. V dlouhé bílé bavlněné košili doplněné stylovým čepcem nebo v námořnickém overalu jsou prostě neodolatelní.

Obdarujte celou svoji rodinu

Široký výběr kvalitních kousků vám umožňuje klidně obdarovat celou vaši rodinu. Dědeček ocení dlouhou noční košili, babička se ráda vrátí do časů svého mládí s kuchařskou zástěrkou ve stylu Dobromily Rettigové a manželovi udělá radost batoh, taška či opasek z upcycling tvorby. Ta spočívá v oživení a využití starých materiálů, jež by jinak skončily v odpadkovém koši.

Kdo je La Romantica?

La Romantica je česká firma se sídlem v Praze. I když se soustředí především na pyžámka, čeká vás na e-shopu ještě další retro móda v romantickém stylu, spousta vintage inspirace a nově také upcycling tvorba. Každý kousek je vyrobený pouze z kvalitních materiálů, samozřejmě s láskou. Pokud máte v hlavě svou vlastní představu, můžete si nechat ušít originální pyžámko na zakázku.

Vraťte se na chvíli do časů minulých a proměňte obyčejný den v něco nezapomenutelného.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *