_
Zajímavosti,  Životní styl

Náramky pro harmonizaci duše i těla a mysli pomocí čakrových a Yoga náramků

Nejen výsadou žen je „zdobit se“. I muže v dnešní době svedlo kouzlo minerálních náramků a podlehli mu natolik, že není nic neobvyklého, když potkáte muže s náramkem z minerálů na ruce. Čakrové a Yoga náramky harmonizují duši, tělo i mysl. Ty od Korálky s příběhem vás určitě chytnou za srdíčko.Yoga znamená spojení, sjednocení, rovnováhu, vyváženost. Označuje filozofii, duchovní nauku či náboženství. Používá se pro tělesné či duchovní cvičení. Hlavním cílem Yogy je dosažení klidu mysli a rovnováhy mezi tělem a myslí. K tomu vám mohou pomoci náramky z minerálů pro laskavou energii, ochranu a meditaci s různými přívěsky s yogovou tematikou jako je ÓM, Lotosový květ, Budha, Hamsa, Strom života a další.

Náramek Chakra speciál je krásný náramek pro harmonizaci čaker doplněný hlavičkou Budhy. Můžete jej mít ve dvou variantách. Buď s černým onyxem nebo s čirým křišťálem.

Hlavička Budhy je talisman, který svému nositeli přináší hojnost, štěstí a rovnováhu.

Rudraksha – Moje Energie je náramek z rudrakshi a korálků lávy a růženínu nebo cherry jaspisu nebo rhodonitu. Je vyhledávaný milovníky jógy nebo cestovateli. Rudraksha vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši a používá se jako talisman na ochranu při cestování těla nebo mysli (při meditacích), je to přírodní semínko z věčně zeleného stromu, který roste od úpatí Himalájí až po jihovýchodní Asii.

Ohnivá síla Hamsa je skvělý doplněk pro silné a sebevědomé muže. Láva, ohnivý achát a Hamsa – Fátimina ruka, spolu v kombinaci utvořili krásný šperk, který chrání svého nositele před špatnou energií.

Achát zmírňuje stres a obnovuje tělesnou energii a lávové kameny jsou silné ochranné kameny zasvěceny léčení a uzdravení. Pomáhají odvracet psychické útoky a vrací je zpět k odesilateli.

Všechny náramky mohou mít podobu podle vašeho přání, ať už se změna týká barvy korálků nebo kovových komponentů. Stačí si jen přát a své přání správně sdělit.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *