_
Redakční

Najděte toho, kdo vyřeší váš problém

I když je mezi námi spousta šikovných lidí, nikdo neumí úplně všechno. Každý z nás se může dostat do situace, kdy potřebuje s něčím pomoci nebo poradit. Od této jednoduché myšlenky byl už jen krůček k tomu, aby vznikl zajímavý projekt zadejmito.cz.

Hledejte odborníky ve svém okolí

Princip je velice prostý. Na tomto portálu by se měli virtuálně potkat ti, kteří něco potřebují a ti, co se s nimi zkontaktují a nabídnou jim své služby. V první řadě tedy vznikla kategorie šikulů. Kdo má zájem, zaregistruje se a potom už pouze čeká, až ho někdo osloví a požádá ho o placenou pomoc. Ideální příležitost pro každého, kdo svoji profesi umí, práce ho baví, a ještě chce využít možnost si díky tomuto projektu přivydělat. Vybírat lze aktuálně v jedné ze čtyř kategorií, a to vyřešmito, přeložmito, nakodujmito a nakreslimito. Už ze samotných názvů je víceméně jasné, kdo a jaké služby nabízí.

Potřebujete vymalovat, natřít plot, uklidit v domácnosti, odházet sníh nebo vyhloubit bazén? Pak jděte do první kategorie, kde si vyberete vhodný protějšek. Výhodou pro zákazníky je, že toto elegantní řešení vzájemné výpomoci by mělo vyjít levněji, než poptávat specializované firmy. Ty navíc na drobnější zakázky často nereagují. Samotné vložení vašeho požadavku nezabere víc než dvě minuty a je zdarma. Pak už jen čekáte, kdo se vám ozve. Za práci se předem neplatí, to přijde na řadu, až když je vše hotové.

Registrace šikulů je snadná

Portál je přehledný a uživatelsky přívětivý. Šikulové jsou roztříděni do několika skupin, např. Běžná údržba a opravy v domácnosti, Odborné a stavební práce, Péče o zahradu a venkovní okolí, Instalace a údržba PC, mobilů a audio-video, Úklid, čištění a vyklízení, Stěhování, dovoz a odvoz, Praní a žehlení, anebo spadají do kategorie Ostatní. Těch, kteří se jako šikulové do databáze již zaregistrovali, je několik tisíc.

Výhodou projektu je, že můžete reagovat pohotově, a to díky podpoře mobilních aplikací pro systémy Android a iOS.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *