_
Móda

Modelová řada DIPLOMAT vám připomene hodinky rodičů

Porozhlédněte se v šuplících, trezorech a krabicích s poklady, jestli se tam neukrývají hodinky české značky Prim vašich rodičů nebo prarodičů. Svým designem vám tyto legendy mezi hodinkami připomene modelová řada PRIM DIPLOMAT od ELTON hodinářská, a.s.

V modelové řadě hodinek DIPLOMAT designéři chytře a vkusně spojili unikátní prvky původního modelu z konce 60. let s moderním designem a technologií, a přitom zachovali hodinkám nadčasovost. Hodinky tak budou módní i za desítky let. Stejně jako tomu bylo u starších verzí. Mimochodem společnost ELTON hodinářská v rámci své manufakturní výroby starší typy hodinek PRIM renovuje. Na výsledek jedné takové renovace se můžete podívat níže.

Pouzdro hodinek DIPLOMAT je vyrobeno z nerezové oceli 316L, případně z 18karátového zlata žluté, růžové a bílé barvy, paladia nebo platiny. V tomto provedení se vzácnými kovy budou luxusním dárkem i výbornou investicí. Speciálně broušené cylindrické safírové sklo svým tvarem přesně odpovídá původnímu plastovému sklu na původním modelu hodinek z minulého století. Nové konstrukční změny zajistily vodotěsnost hodinek DIPLOMAT minimálně 5 ATM.

Řemínek z krokodýlí kůže je luxusní tečkou celého designu hodinek. Spona je vždy vyrobená ze stejného materiálu jako pouzdro hodinek a zdobí ji logo PRIM. Na natahovací korunku hodinek si můžete nechat vyrýt monogram. Na zadním víku hodinek je pak – na přání – prostor nechat si vygravírovat jméno, datum, logo nebo cokoli dalšího. V řadě DIPLOMAT jsou k dispozici pánské hodinky s průměrem pouzdra 40 mm nebo s průměrem pouzdra 34 mm, které pro svoji velikost ocení dámy.

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *