_
Redakční

Mít miminko stále u sebe

Mít miminko stále při sobě je pro spoustu maminek důležité. Touží po intenzivním kontaktu se svým potomkem a zároveň jim nošení děťátka dovoluje věnovat se nejrůznějším činnostem, aniž by k němu musely odbíhat. Bez kvalitních nosicích doplňků a oblečení to jde těžko. Improvizace se v tomto případě nevyplácí, a proto je dobré spoléhat na ověřené výrobky. Můžete si je objednat v e-shopu Zkus nosítko.

Miminko pořádně oblečte

Základem je vhodné oblečení miminka, aby se cítilo pohodlně v každém ročním období. Ukázalo se, že naprosto nepřekonatelné je v tomto ohledu merino. Teploučké, antibakteriální, prodyšné, hebké přírodní vlákno se řadí k těm nejlepším funkčním materiálům. Navíc odvádí dobře pot a rychle schne. Zajímavou alternativou k merinu je patentovaný materiál Outlast. Původně byl vyvinut pro kosmonauty a vyniká skvělými termoregulačními vlastnostmi. V létě chladí, v zimě hřeje. I z něj se šije oblečení pro nejmenší.

V zimě vyzkoušejte ochranné zimní kapsy NIJE cosies na šátek či nosítko. Tento parádní stylový doplněk ze 100% vlny, umělé kožešiny a dalších prémiových materiálů si vás okamžitě podmaní. Chcete mít přeci za všech okolností teplé ruce, protože se dotýkáte svého miminka, že?

 

Myslet na sebe by měla i žena

Ženy si zaslouží patřičnou péči, nejenom když jsou těhotné, ale i během kojení. A protože to v součtu trvá často déle než rok, určitě se vyplatí pořídit si pro toto období vhodné oblečení. Výše zmíněný obchod nabízí krásné a praktické kousky od značek Angel Wings, Jožánek, BellyBoo a úžasné multifunkční mikiny Greyse. Objednat si můžete i barefoot boty špičkové kvality slovenské značky Be Lenka. Jde o stylovou, ručně vyráběnou obuv.

Ergonomie je důležitá

Co byste, milé maminky, řekly ergonomickému kočárku Ergobaby Metro? Jde o kočárek, který překonává limity a je pro dítě kombinací dokonalé svobody spolu s ergonomickým komfortem. Od prvního dne tak můžete společně cestovat kamkoliv, kočárek je praktický do města či na dovolenou.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *