_
Rady

Luxusní diáře a notesy s kameny Swarovski

Bez diáře a notesu se žádný vytížený člověk neobejde. Celý rok je nám při ruce a připomíná vše důležité. Ovšem je-li vložený do kvalitního obalu a ještě doplněný broušenými kameny Swarovski, pak je to zároveň i šperk, který dotváří naší image k dokonalosti. A samozřejmě přináší i každodenní potěchu, kterou ženy při pohledu na šperky pociťují.

Internetový obchod Luxorshop.cz nabízí několik variant diářů na rok 2018 a notesy v luxusním provedení s kameny Swarovski. Obaly jsou z kvalitního silnějšího materiálu, pečlivě obšité, v příjemných barvách růžové a tyrkysové nebo v neutrální černé. Kameny Swarovski si můžete nechat na obalech uspořádat buď podle znamení, ve kterém jste narození nebo vybrat iniciály. Kameny tak budou na diáři či notesu osazeny ve tvaru prvních písmen jména a příjmení. K dispozici je několik barev samotných kamenů Swarovski. Můžete si tak nechat vytvořit zcela originální diář či notes.

Pokud hledáte krásný dárek pro ženu, sestru, maminku, kamarádku, šéfovou…, dárek, který ohromí, bude praktický a ještě k tomu ho bude obdarovaná osoba používat celý příští rok, jsou diáře a notesy s kameny Swarovski skvělou volbou. Na diář jsme psali také recenzi, kterou najdete zde: Recenze: Diář s kameny Swarovski s WOW efektem.

Diáře i notesy dorazí již krásně zabalené ve vypolstrované krabičce s mašlí, pečlivě zabalené a s kvalitní propisovací tužkou ve zvolené barvě obalu. V popisce je možné v průběhu roku měnit náplň. Obaly s kameny se dají znovu použít. U notesů stačí vyměnit za notes jiný, obal snadno stáhnete a zase jím nový notes obalíte (podobně jako školní sešity). U diářů je rok na obalu vyražený. Obdarovaná se tak za rok bude určitě těšit na další vánoční překvapení v podobě diáře s kameny Swarovski na rok další, protože si jej zamiluje 🙂 Diáře můžete zvolit denní nebo týdenní a velikost A5 nebo B6. Pro velmi vytížené ženy, managerky, podnikatelky, které potřebují týdně vyřídit mnoho pochůzek a jednání, bude bezesporu nejvhodnější denní diář ve větší velikosti A5. Méně prostoru by jim nestačilo.

U výroby notesů a diářů s iniciály je třeba počítat s pár dny na osazení kamenů. Vánoční objednávky nenechávejte na poslední chvíli a raději objednejte již dnes. Každoročně se zvyšuje před Vánoci objem zasílaných balíků. I letos je zřejmé, že zase padnou nové rekordy a rozesílání u některých dopravců vázne již pár týdnů. U objednávek dárků přes internet je třeba se vším počítat a dárky vybírat s dostatečným předstihem.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *