_
Bydlení,  Domov

Ložnice jako ze škatulky

Z různých zdrojů asi víte, že prospíme prakticky jednu třetinu života. Je to hodně, proto bychom si měli dobu, kterou trávíme v posteli, maximálně zpříjemnit. To znamená v první řadě pořízení kvalitního polštáře, přikrývky a matrace. Pocit komfortu ovlivňuje samozřejmě i výběr prostěradla a povlečení. Velký výběr přitom najdete například v e-shopu Polasek-holesov.cz.

Prostěradla jsou základ

Pojďme se nyní na ložní prádlo podívat blíže. Naškrobeným prostěradlům z bavlny, která se noc co noc shrnovala, už odzvonilo. Dnes jsou v módě praktická napínací prostěradla z jemných materiálů, jako je jersey, froté nebo jersey s polyuretanem a froté s polyuretanem. Někomu více vyhovují prostěradla z mikrovlákna nebo bavlny.

Zajímavým a populárním doplňkem je také chránič matrace. Hodí se k dětským postelím, nebo tam, kde je dlouhodobě ležící osoba.

Povlečení, které vyhoví vašemu vkusu

Povlečení bývá chloubou nejedné ložnice. Každý si svou domácnost zařizuje po svém, proto e-shop nabízí různé vzory, barvy a designy. K mání jsou opět rozličné materiály, takže si můžete sladit povlečení s prostěradlem. K oblíbeným patří například soft jersey, který vyniká velkou hebkostí. Je to pružný materiál, snadno se udržuje, nemusíte ho žehlit. Dobře drží tvar.

A co deky a polštářky?

Deky z e-shopu Polasek-holesov.cz zahřejí, zároveň je můžete použít jako přehoz přes postel. Můžete si vybrat z mnoha barev, velikostí, vzorů nebo si pořídit deku s beránkem. Polštářky z polyesteru a především z mikroplyše jsou jemné jako pohlazení a skvěle doplní vaši ložnici. Možná nesháníte samotné polštářky, ale potřebujete pouze nové, moderní povlaky. I v tom vám obchod vyhoví. Pokud si zvolíte například kombinaci materiálů polyester, bavlna a lurex, je schopen vám ušít ze stejné tkaniny i kvalitní ubrus na míru.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *