_
Bydlení

LED žárovky = nízká spotřeba, dlouhá životnost

Ceny energií stoupají, ceny žárovek a tisíců dalších produktů také stoupají. Pokud už dávno nenakupujete výhradně LED žárovky, je nejvyšší čas s tím začít. S LED žárovkami šetříte na všech frontách. Jak na energiích, tak na počtu nakoupených žárovek.

Vybírejte kvalitní LED žárovky, abyste měli přesně takový produkt, který očekáváte. Na krabičkách nebo v informacích o žárovce byste měli najít všechny podstatné údaje. V internetovém obchodě Osvetleni.com najdete u každé žárovky v textu nebo na doprovodném obrázku technické údaje, typ patice, životnost, výběr barev světla, ale i počet spínacích cyklů. Kromě toho zde najdete informace o tom, jaký typ běžné žárovky nahrazujete. Například 4W LED žárovka plnohodnotně mírou světla nahradí klasickou žárovku 36W. To vám pomůže vybrat správné LED žárovky i bez předchozích zkušeností.

Zmíněné 4W LED žárovky se hodí do menších místností nebo třeba na toaletu, do lampiček a podobně. Do větších místností, například do obývacího pokoje, vybírejte spíš 12W LED žárovky. Samozřejmě také záleží na typu osvětlení. Do lustru s jednou žárovkou vyberete LED žárovku silnější a do lustrů s více žárovkami umístíte několik LED žárovek na méně W. LED svítidla mají už LED zdroje a transformátor integrované.

4W u LED žárovky a 36W u klasické žárovky zároveň ukazuje, k jaké úspoře energie dochází. Led žárovka potřebuje 9x méně energie, než klasická. Porozhlédněte se po bytě a domě, kde vám ještě svítí klasika a vybavte se šetrnějšími LED žárovkami v každé místnosti i osvětleních, která používáte. Na úspoře energie bude takový krok vidět.

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *