_
Zdraví

Kvalita z Německa pro vaše zdraví

Časopis DTest nedávno testoval německé potraviny, cenově srovnatelné s českými. Zjistil, že i když je cena hodně podobná té naší české, kvalitně jsou na tom mnohem lépe. Je to smutné, že potraviny v Čechách pro nás nedosahují kvality těch, co prodávají kousek za hranicemi. Kvalita Německých výrobků je tedy neoddiskutovatelná. Když už se o sebe člověk stará, měl by si dopřávat to nejlepší a to, jak z potravin, potravinových doplňků, oblečení a kosmetiky, tak i v péči o domácnost.Řešením je pro nás společnost Woldoshop s.r.o., která je dceřinou společností německé firmy Woldoshop GmbH. Společnost vznikla v Hamburku a je výhradním distributorem a výrobcem produktů značek WoldoClean, Cleona, Cunea – čisticí prostředky, drogerie, WoldoHealth a Carino Healthcare – vitaminy, doplňky stravy, kosmetika, Woldoathletic a Casual Standard – pánské a dánské oblečení. Všechny tyto výrobky jsou neustále testovány a kontrolovány v Německu. Cílem firmy je, poskytnout svým zákazníkům nejnovější produkty vysoké kvality za co nejlepší ceny. Kompetentní a individuální poradenství, ať již telefonicky, nebo emailem, patří ke službám společnosti. I vy se můžete stát spokojenými zákazníky.K výrobkům této firmy patří lék s jedinečnými vlastnostmi DMSO dimethylsulfoxid 99,9% včetně pipety – ph. Eur. Farmaceutická kvalita 100ml ve světle jantarové skleněné láhvi

DMSO je přírodní chemické látka, která se získává ze dřeva a je organickým rozpouštědlem. Můžete se dočíst o kouzelných vlastnostech na naše zdraví například v příručce, kterou přeložila paní Mgr. Heleny Cmurová – PŘÍRUČKA / NÁVOD K POUŽITÍ skryté / utajované poznatky o léčení přírodní cestou. Kapky DMSO mohou být ředěny vodou, sprejem nebo krémem jako alternativní přírodní léčivo. Kvalitní pipeta z přírodního kaučuku vám umožní přesné dávkování kapaliny.

DMSO bývá nejčastěji používáno jako analgetikum proti bolesti svalů a pohybového aparátu, dále jako podpůrný prostředek zmírňující projevy ozařování, dále při osteoporóze, artritidě, degenerativním onemocnění kloubů, na kožní onemocnění jako jsou bradavice, opary, ekzém, dermatitida.

DMSO totiž aktivuje membrány, prochází membránami biologických systémů, potlačuje záněty (zabraňuje růstu bakterií), odvodňuje – zmírňuje otoky, podporuje imunitu, rozšiřuje cévy, zlepšuje výkon srdce, chrání buňky před mrazem, ozářením a mechanickým poškozením, působí jako antioxidant, uvolňuje svaly, redukuje krevní tuky, podporuje rychlé hojení ran, vyhlazuje jizvy, ovlivňuje propustnost tkání.

Skvělý produkt právě pro dnešní dobu, navíc společnost Carino zaručuje vaši spokojenost. Objednáváte tedy bez rizika se zárukou vrácení peněz.

Pan Ivan napsal svou zkušenost: „Dlouhou dobu trpím bolestmi kolenního kloubu a flexory kyčle zmizely ihned po cca 3 – 4 dnech po mazání tohoto produktu. Vřele doporučuji. 5 hvězdiček

C8 MCT olej ze 100% kokosového oleje čistá kyselina kaprylová 500 ml – bez zápachu a bez chuti

Tento čistý olej je vhodný ke zvýšení výkonu organismů, neboť se přímo vstřebává do krve.MCT olej se v těle neukládá, hodí se tak výborně při dietách. Olej je veganský a nízkouhlíkový, cenné řetězce mastných kyselin se nerozkládají, je velmi zdravý. Kyselina Caprylová podporuje látkovou výměnu, spalování tuku a snižuje pocit hladu.

Tento kvalitní olej je chuťově neutrální a mnohostranně použitelný. Hodí se třeba do smoothies, koktejlů, kaší, raw, Bulletproof Coffe, do salátů, také do ektogenní stravy nebo paleo diety. Neměl by se zahřívat nad 120°C.

Pan Milan o tomto výrobku napsal: „Koupil jsem si olej pro svou ketogenní stravu a ráno jsem ho přidal do své kávy. Vždycky jsem si myslel, že jsem vůči kofeinu „imunní“, ale to ho posunulo na novou úroveň. Práce po dobu 12 hodin žádný problém! Koupím to znovu, i když je to nyní jedno z nejdražších potravin, které mám v kuchyni.Fascia kapsle vysoce dávkovaný doplněk stravy multivitamín s minerály – 90 kapslí s vitamíny C, E, A, B1, B2 B5, B6, B12, K, D, hořčík, kyselina listová, biotin, selen, měď, zinek a mnoho dalších

Fascie je blanité pouzdro svalů, skládá se z kolagenu, vody, sloučenin bílkovin, sacharidů a látek, které to vše tmelí dohromady. Tato kombinace poskytuje vazebnou funkci, mazivost, stabilitu a flexibilitu.

Fascien Pro poskytuje fasciální tkáni živiny a vitamíny, které zachovávají její strukturu pružnou a stabilní. Vytváří a regeneruje stresovanou fasciální tkáň v případě napětí, přetížení, bolesti svalů, s uklidňujícími účinky s více než 20 vitaminy pro pojivové tkáně, šlachy a svaly.

Spokojený zákazník pan Sebastián píše: „Kapsle jsem užíval 3 týdny a jsem spokojený. Užívám jako multivitamín, je v ní mnoho aktivních složek, které vyživují mé svaly vitamíny. Snadné dávkování a žádný zápach kapslí.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *