_
Zdraví

Konečně klidné noci bez chrápání s hodinkami Snore Stopper

Pokud váš partner pořádně chrápe, šílíte. Špunty v uších nezabírají a často je takové chrápání slyšet i přes dveře a budí další členy rodiny. Navíc chrápání samozřejmě ruší a budí samotného chrápajícího člověka. O pořádném spánku si můžete nechat jen zdát, pokud se ke snům dostanete.

Chrápání je celkem častý problém. V mladším věku mají problémy s chrápáním častěji muži, s přibývajícím věkem se převaha chrápajících mužů zmenšuje a objevuje se chrápání častěji i u žen. Důvodem chrápaní je zpravidla nějaká překážka, která nabourává volné proudění vzduchu v dýchacích cestách a způsobuje tak zvuk, který nazýváme chrápáním. Může jít o nateklé dýchací cesty díky alergiím, nebo virovému onemocnění. Nejčastějším důvodem bývá poloha těla, díky které se dostane do trasy vzduchu třeba uvolněný sval. Proto také často dobře funguje zamlaskání na chrápajícího partnery nebo dloubnutí, které ho trochu probere a donutí ho změnit polohu. Nicméně to znamená, že už se oběma zúčastněným naruší spánek.

Chrápání lze odstranit i bez probuzení

Hodinky proti chrápání Snore Stopper nikoho nevzbudí, přesto si s chrápáním poradí. Poznají vibrace při chrápání a vyšlou do těla přes nervovou soustavu impulsy. Tím chrápání přeruší a všichni můžou dál klidně spát. Hodinky Snore Stopper působí bezbolestně. Postupně sníží hlasitost chrápání i četnost chrápání během noci. Díky lehkým a pohodlným materiálům se příjemně nosí a v noci nepřekáží. Spolu s hodinkami dorazí také gel, který vždy před použitím namažete pod hodinky a tím se zvýší vodivost. Hodinky Snore Stopper fungují na jednu baterii AAA, která je součástí balení. Vybrat si můžete šedý nebo černý pásek k hodinkám. Hodinky Snore Stopper proti chrápání nakupujte zde: https://www.bilatlapka.cz/hodinky-proti-chrapani-snore-stopper/.

Jeden komentář

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *