_
Bydlení,  Rady

Čeká vás obkládání? Zvolte kompaktní desky

Pokud pracujete na stavbě a přišel čas vybrat obklady, zvažte využití kompaktních desek. Ty se totiž dají použít v interiéru i v exteriéru a jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům. Změny počasí nijak nesníží jejich kvalitu, což platí i pro UV záření, které v průběhu času různé jiné materiály degraduje. Samozřejmostí je pak vysoká odolnost proti mechanickému poškození. Jde o velice kvalitní stavební materiál, který budete vídat čím dál častěji. E-shop Sortim.cz nabízí kvalitní produkty od dvou špičkových výrobců, společností FunderMax a Pfleiderer.

Laminát o různé tloušťce

Kompaktní pracovní deska je silnostěnný vysokotlaký laminát. Od tloušťky 6 milimetrů jsou samonosné a vyhovují nejvyšším požadavkům na kvalitu. V nabídce e-shopu jsou desky od 2 do 11 milimetrů, jádro je bílé, hnědé nebo černé, dekor naopak velmi rozmanitý. Vybírat můžete z designů Uni barva, Kámen, Industrial, Dřevo dekor, Kov, Pravý kov či Metalic, Fantazie a Individual.

A kde všude je možné kompaktní desky použít a co se jimi dá obložit? Hodí se na balkonová zábradlí, schodiště nebo pulty v celé řadě veřejných prostor. Mezi ně patří například banky, úřady, restaurace, toalety, nádražní haly, ale třeba i divadla. Samozřejmě nesmíme zapomenout na fasády budov nebo venkovní nábytek. Kompaktní desky najdete i na dětských hřištích nebo v bezbariérových koridorech.

Provětrávaná fasáda v mnoha barvách

Velkou výhodou je možnost sestavit z těchto desek praktickou provětrávanou fasádu. I v tomto případě vyjde Sortim zákazníkům ochotně vstříc a nabídne odpovídající materiál i montáž. Exteriérové desky v mnoha barevných variantách udělají radost všem, kteří hledají konkrétní odstín.

Pokud jde o interiér, díky svým vlastnostem najdou desky využití při výrobě nábytku do laboratoří a kuchyní, hodí se k obložení koupelen, umýváren a veřejných toalet, kde se drží vyšší vlhkost. K výhodám totiž patří i vysoká odolnost právě proti vlhkosti nebo kyselinám a snadné čištění, dokonce od graffiti.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *