_
Bydlení,  Domov

Koberce skvěle zútulní byt

koberec shaggyKoberce mají neuvěřitelně dlouhou a zajímavou tradici a stále patří k velmi vyhledávaným bytovým doplňkům. Jejich nespornou výhodou je, že opticky zútulní místnost a také ji zateplí. Ideální představu z čeho vybírat, ať už jde o koberce kusové, případně v metráži, získáte na e-shopu Top-koberce.cz. Ten nabízí i PVC z vinylu nebo 3D panely na stěny, které se staly velmi oblíbeným dekorativním prvkem.

Vyberte si pohodlí pro vás i vaše děti

Pokud jde o design kusových koberců, vybere si skutečně každý. Jak milovníci klasických vzorů, tedy takzvaných perských koberců, tak i ti, kteří upřednostňují koberce moderní s abstraktními vzory v nejrůznějších barvách i velikostech. Oblíbené jsou i koberce v provedení buclé, stejně jako chlupaté koberce zvané shaggy. Samostatnou kategorii tvoří koberce do dětského pokoje. Pro nejmenší ratolesti mohou rodiče zakoupit ty s oblíbenými dětskými hrdiny, zkrátka ale nepřijdou ani předškoláci a školáci, i na ně výrobci myslí a pravidelně přicházejí s novými vzory.

koberec z umělé trávy

K naprostým evergreenům patří luxusní vlněné koberce z čisté střižní vlny. Jejich největší předností je dlouhá životnost a vysoká kvalita.

Také v metráži je výběr hodně pestrý, zejména s ohledem na to, jaké využití bude koberec mít a kde bude umístěn. Kromě bytových se nabízejí i koberce zátěžové, určené do kanceláří, úřadů, hotelů a penzionů. V nabídce jsou i obšité běhouny, a to v několika kategoriích podle své šíře.

Věnujte pozornost i méně běžným materiálům

Toužíte po trávníku, ale nemáte zahradu? Co takhle vytvořit si iluzi zatravněné plochy díky kobercům v podobě umělé trávy, které můžete položit na verandu, terasu, balkóny nebo střechu? Výborně se hodí i na pokládku kolem venkovních bazénů. K dostání jsou umělé trávníky do interiéru a exteriéru, jejich údržba je snadná.

Kdo dává přednost PVC, může si pořídit levnější variantu s filcovým podkladem do domácnosti. Vyrábějí se i různé druhy zátěžových krytin z PVC, například pro hotely a provozovny, tedy místa, kde je hodně velký pohyb. Vybírat lze mezi metráží a vinylovými dílci.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *