_
Móda

Klipy na dioptrické brýle proti oslnění sluncem

Brýle jsou nedílnou součástí našeho života. Ať už mluvíme o těch slunečních, nebo dioptrických, rozhodně se bez nich neobejdeme. K brýlím patří i různé doplňky. Jedním z nich je třeba klip na dioptrické brýle, který ale rozhodně není jen pro parádu. Přečtěte si něco víc o tomto užitečném pomocníkovi.

Že nevíte, k čemu takové klipy na brýle vlastně slouží? Všichni nositelé dioptrických brýlí jistě moc dobře znají nervy drásající situaci, kdy jim slunce nepříjemně svítí do očí v tu nejnevhodnější chvíli. Velmi často to bývá třeba při řízení auta. V tu chvíli si pochopitelně dioptrické brýle nemohou jen tak vyměnit za ty sluneční. Klipy na brýle tento nemilý problém snadno vyřeší. Přídavné klipy na dioptrické brýle se jednoduše nacvaknou a je po problému. Tyto klipy také chrání zrak při práci na počítači, zvládají polarizaci a rovněž si můžete pořídit klipy s UV ochranou proti slunečnímu záření. Jsou k dispozici v různých barvách od výrazné žluté po tlumenou hnědou či šedou. Klipy se rychle stanou vaším nepostradatelným pomocníkem.

Nechcete-li připínat klip přímo na brýle, můžete zkusit odklápěcí klip na kšiltovku. Od teď se jednoduše vyhnete nepříjemnému oslnění sluncem a ulevíte unaveným očím. Na e-shopu Hotovebryle.cz si můžete vybrat z nepřeberného množství takových klipů. A nejen to. Obchod nabízí taktéž dioptrické brýle na čtení, polarizační sluneční brýle, které dokážou odklonit sluneční paprsky a zároveň v nich budete vidět stále ostře. Také můžete zakoupit samostatné obroučky, sportovní brýle, brýle na počítač či speciální brýle na lyže.

Vybrat si můžete i tzv. ajurvédské brýle. Při pohledu na ně si jistě říkáte, proč jsou děrované. Tento inovativní výrobek pomůže zlepšit kvalitu vašeho zraku. Ajurvédské brýle pomáhají trénovat ciliární sval, díky kterému oči dokážou zaostřovat. Také pomohou všem, kteří dlouhé hodiny pracují na počítači. Díky nim se vám může podařit snížit nebo zcela odstranit krátkozrakost či dalekozrakost, takže už žádné dioptrické brýle nebudete potřebovat.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *