_
Bydlení

Kartonové krabice na míru

Pevné, pořádné a kvalitní papírové krabice čas od času potřebujeme všichni. Třeba když chceme poslat balíček poštou nebo si doma roztřídit nějaké ty drobnosti. Pokud bydlíme v malém bytě, nemáme je kde skladovat. Jindy doma nějakou krabici najdeme, ale nehodí se pro naše účely. A tak nezbývá než si nějaké objednat. Neztrácejte čas přemýšlením, kam byste pro ně mohli vyrazit. Mnohem lepší bude nakoupit papírové krabice online.

Dodáváme klopové, s víkem i výsekové

Společnost PB boxs, která se na výrobu krabic specializuje, začínala takzvaně od píky už před 15 lety. Pokud jde o krabice, nejprve šlo v této rodinné firmě jen o okrajovou záležitost. Okolnosti se ale změnily, a tak se z poměrně náročné malosériové výroby s minimálním vybavením stala dobře prosperující firma.

V jejím portfoliu výrobků najdete papírové krabice klopové, krabice s víkem, výsekové krabice nebo tubusy. V každém případě jde o to, aby obaly poskytly maximální ochranu svého obsahu. Přeci jen, při přepravě musí balíky čelit různým nepříjemným podmínkám, třeba mechanickému tlaku, zvýšené vlhkosti nebo nečekaným, prudkým nárazům. A jde o to, aby skutečně kvalitní kartony tuto zátěž zvládly. Klopové krabice se nejčastěji vyrábějí z třívrstvé nebo pětivrstvé vlnité lepenky. K dostání jsou v různých velikostech a tomu také odpovídá jejich nosnost. Ty největší unesou 30 až 40 kg. Výsekové krabice se dodávají v rozloženém stavu, jejich složení je nicméně velice jednoduché a rychlé. Vyrábějí se z mikrovlny nebo třívrstvé lepenky.

Dodáme i tubusy a obaly na míru

Tubusy patří mezi speciální obaly. Díky svému tvaru se hodí pro přepravu tapet, výkresů, tyčí a dalších dlouhých předmětů.

E-shop PB boxs prodává i potřebný doplňkový materiál, jako jsou lepenky, bublinové fólie, etikety nebo stretch fólie. Pokud někdo nenajde v sortimentu krabici, jakou potřebuje, firma mu vyrobí kartonové obaly na zakázku podle dodaných rozměrů. Na výběr je buď varianta s potiskem, nebo bez potisku. E-shop nabízí i množstevní slevy.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *