_
Redakční

Kapsle plné zdraví

Každý odborník vám potvrdí, že kdo chce být zdravý, neměl by podceňovat prevenci. O svoji fyzickou a psychickou kondici můžeme pečovat mnoha způsoby. Od roku 2013 se v České republice velmi úspěšně rozšiřuje okruh zákazníků, kteří stojí o vysoce kvalitní doplňky výživy původem ze Švýcarska. Jde o produkty švýcarské firmy dr. bosshammer, založené v roce 2005.

Jen příroda, nic navíc

Společnost klade důraz na to, že při výrobě úmyslně nepoužívá mazadla, jako je třeba stearát hořečnatý. Tato bílá pevná látka, nerozpustná ve vodě, se původně používala ve stavebnictví, ale pronikla postupně i do dalších oblastí. Do kapslí se přidává jako plnidlo pro rychlejší, jednodušší, a tím pádem i levnější výrobu. Existují ale i jiné, pomalejší, šetrnější způsoby výroby, díky nimž si vitální látky uchovají vysokou biologickou dostupnost. V těchto produktech nenajdete ani protispékavé a konzervační látky, barviva, želatinu, lepek, laktózu či aditiva. Díky svému složení se hodí i pro vegany.

Extrakty z vína i barviva korýšů

Internetový obchod bosshammer nabízí astaxanthin. Jde o karotenoid, který je považován za jeden z nejsilnějších antioxidantů. Antioxidanty mají za úkol zničit volné radikály. Ty stojí v pozadí mnoha chorob. Astaxanthin v přírodě způsobuje červené zbarvení korýšů, lososa i plameňáků.

Dalším zajímavým výživovým doplňkem je NKO Neptune krilový olej. Tento velmi cenný zdroj omega-3 mastných kyselin EPA a DHA pochází z malého korýše krunýřovky krilové, která žije v Antarktickém oceánu. Výrobce uvádí, že je tento olej ve srovnání s běžným rybím tukem snáze stravitelný .

Špetka pepře a účinky jsou mnohem lepší

O blahodárných účincích kurkumy toho bylo napsáno už hodně. Málo se ale ví, že její působení je umocněno přidáním pepře. A tak vznikl produkt Curcuma Bioperine forte. Kapsle obsahují kromě extraktu kurkumovníku také extrakt z černého pepře s 95% obsahem piperinu. Pod názvem OPC 250 Premium se skrývá extrakt z jader hroznového vína velmi vysoké kvality.

Každý nový zákazník tohoto e-shopu obdrží 20% slevový kupón

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *