_
Hobby,  Šperky

Jedinečná bižuterie z USA na Beads4u.cz

Toužíte po jedinečném originálním šperku za doslova pár korun? Pouze na jednom místě v Česku najdete kolekci bižuterie pro značkové obchody, připravenou designéry a z USA. Nádherné náhrdelníky, náramky, náušnice jsou nyní navíc se slevou 50%.

V hlavním městě Providence amerického státu Rhode Island designéři připravili kolekci bižuterie pro značkové obchody. Mimo USA tyto jedinečné šperky zakoupíte pouze v internetovém obchodě Beads4u.cz.

Například u šperku bohatý víceřadý náhrdelník tyrkys zkombinovali designéři kameny, skleněné korálky, kovové přívěsky a různé druhy řetízků. Vznikl výrazný šperk, kterým můžete doplnit jakýkoli fádnější outfit na volný čas i do společnosti. Oblíbená tyrkysová barva uklidňuje i povzbuzuje zároveň. Skrývá v sobě velkou sílu hned tří základních barev, žluté, modré a zelené. Nadčasový šperk tak nejen oživí váš outfit, ale zároveň povzbudí tělo i smysly vás i okolí.

Něžnou romantiku najdete v propracovaném designu filigránových náušnic ve zlatém barevném provedení. Náušnice zdůrazní jemnou krásu a křehkou ženskost své nositelky. Povrchová úprava náušnic je ze zlata, průměr filigránu je 5cm. Náušnice budou i nádherným dárkem.

Velmi elegantní je další nadčasový kousek ve stříbrném provedení náramek clip-clap. Vkusně s ním doplníte takřka jakýkoli módní styl. Je výrazný, nikoli však křiklavý a působí decentně, byť ho patrně nikdo nepřehlédne. Jednoduchá a přitom geniální technika zápínání usnadní manipulaci s náramkem, zároveň je zapínání skvěle zakomponované do celkového designu náramku.

Na kolekci bižuterie disegnérů z Rhode Islandu je vidět zkušenost, cit pro kompozice i použité materiály. Ať už si chcete vybrat šperk pro sebe nebo jako dárek, v pestré nabídce si jistě najdete přesně to pravé.

Na stránkách Beads4u.cz najdete také komponenty pro výrobu vlastních šperků. U celého sortimentu bižuterních komponentů a korálků došlo k trvalému snížení cen o 30%. Korálky dřevěné, skleněné, akrylové nebo voskové vás uchvátí, nadchnou i inspirují. Pestrý výběr a provedení využijete nejen při výrobě šperků, ale například i krásných bytových doplňků. Větší mixy dřevěných korálků můžou posloužit jako skvělá motorická hračka pro vašeho předškoláka nebo různorodé korálky pro větší děti na jejich vlastní výrobu náramků přátelství nebo doplňků.

Podobně bohatá je i nabídka bižuterních komponentů. Přívěsky, spony, kroužky, vruty, zapínání, jehly, nýty, kabošny, kameny… Mnoho možností, se kterými vyrobíte originální šperky pro vlastní potřebu, dárky pro blízké i šperky na prodej.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *