_
Krása,  Šperky

Jaké náušnice vybrat pro miminko?

Narození miminka je vždy výjimečná událost, která si zaslouží patřičně významný dárek. Jedním z dlouhodobě nejoblíbenějších dárků pro malou holčičku jsou dětské náušnice. Pomůžeme vám vybrat takové, které budou pro miminko tou nejhezčí a zároveň nejzdravější volbou.

Hledání těch nejlepších náušnic může na první pohled vypadat jako těžká disciplína. Když se však budete řídit základními pravidly, nemůžete šlápnout vedle. A můžete si být jisti, že dětské náušnice pro nejmenší holčičky potěší všechny novopečené rodiče.

Kvalita materiálu by měla rozhodovat

Mezi nejoblíbenější materiály patří zlato, z něhož je vyrobena řada dětských zlatých náušnic. Je jen na vás, zda vyberete model ze žlutého či bílého zlata. Pokud se chcete u prvních náušniček pro miminko poohlédnout po cenově přívětivějším materiálu, pak je plnohodnotnou alternativou stříbro. Nikdy však nevybírejte jiné kovy nebo snad bižuterii. Ta by totiž mohla při kontaktu s citlivou dětskou pokožkou vyvolat alergickou reakci.

 

S výběrem byste navíc neměli otálet příliš dlouho. Píchnutí uší pro první náušnice se malým slečnám doporučuje ihned po prvním očkování. Nejčastěji se tak první dětské náušnice nasazují mezi 3. a 6. měsícem.


Na barvě kamínku v dětských náušnicích záleží

Pokud vyberete náušnice s barvou kamínku podobnou barvě očí, vězte, že ještě více podtrhnou krásné oči miminka. I proto můžete u holčiček velmi často vidět zlaté náušnice s modrým kamínkem. Oblíbené jsou také růžové kamínky nebo čiré zirkony. V tomto případě jde především o univerzálnost, protože se hodí prakticky ke každé příležitosti.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *