_
Zajímavosti,  Životní styl

Jak si vybrat ideální vibrátor

Řekli jste si s přítelem, že by bylo dobré oživit vaše milostné hrátky o nějakou hračku a teď přemýšlíte, kterou zvolit? Nebo byste si ráda pořídila vibrátor jen tak pro sebe? Než si jej koupíte, je třeba zvážit spoustu věcí, aby vám potom neležel doma jen tak bez využití. A naopak aby vám dokázal přinést pestré chvilky potěšení a uvolnění.

Hlavně musíte vědět, jaký byste ráda, jestli realistické dildo, které vypadá jako opravdový penis. Na vás záleží, jakou velikost zvolíte. Největší zájem je o didla odlitá podle skutečných penisů známých pornoherců. Jsou vyrobena z kvalitních materiálů a zpracována do nejmenších detailů.Nebo radši vibrátor pulzační a přirážecí? V obou případech máte na výběr velkou spoustu vibrátorů, pulsátory určitě přinášejí zcela nový druh stimulace. Místo dobře známých vibrací tento nový druh hraček pulsuje dopředu a dozadu. Pohybem tak velmi věrně napodobuje přirážení partnerů při milování.

Záleží také na velikosti, jakou byste pro sebe měli nejraději? Zrovna u realistických penisů je na výběr a můžete se orientovat podle barvy. Tělová barva je European, lehce opálený je Latin a African je klasicky černé didlo. U ostatních vibrátorů určitě najdete rozměry nebo vám v představě pomůže krátké video, které je přiložené pod popisem každého vibrátoru.

Zaměřte se také na materiál, ze kterého vaše hračka bude. Je žádoucí, aby byl neporézní a hygienický, aby se lehce dal udržovat v čistotě, takže dobře omyvatelný. Silikon je výrobci nejčastěji používaný a zákazníky nejvíce vyhledávaný. Je neporézní, bez ftalátů, snadno se čistí, pohodlně užívá a co víc, je ekologický a veganský. Jeho struktura je hladká a velmi příjemná pro tělo, navíc je pevná a měkká.

I vzhled vašeho vibrátoru je důležitý. Radši byste růžový, černý nebo fialový, je důležité, aby se vám váš nový milý líbil. V posledních letech je velmi oblíbený Satisfyer Pro 2 NEXT GENERATION, vibrátor, jenž stimuluje klitoris a mnoho žen mu dává přednost pro jeho vnější použití, rychlý nástup orgasmu a další přednosti 🙂

Další věc, která by vás měla zajímat je, jestli je váš vyhlídnutý vibrátor na baterie nebo nabíjecí. V neposlední řadě by vás měla zajímat jeho hlučnost. Jistě není žádoucí, aby celý dům slyšel, že máte svou intimní chvilku.

15 Komentářů

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *