_
Domov,  Rady

Jak si originálně upéct jablíčko

Zlaté české ručičky umí všechno. Třeba vyrobit keramickou pekárnu na jablka. Keramická pekárna na jablka funguje na jednoduchém principu. Dolů vložíte zapálenou čajovou svíčku, nahoru nakrájené jablíčko, dochutíte, přiklopíte pokličkou a 20 minut počkáte na lahodnou vůni a chuť pečeného jablíčka. Skvělý tip na nejen domácí párty.

Vůně pečených jablek zpříjemní i podzimní dny, o Vánocích krásně doplní vánoční atmosféru v bytě či domě. A žádná oslava a akce už se bez této geniální přenosné pekárničky neobejde 🙂

Pekárnu na jablka můžete vybírat z více barevných variant. Keramika je dvakrát vypalovaná. Vyrobená v České republice v jedné z nejstarších keramických dílen. Její historie začíná v roce 1789.

Z ovoce odstraníte slupku, vykrojíte jadřinec, nakrájíte na kousky. Můžete přidat oříšky, rozinky, skořici, med nebo jinak dochutit. Přiklopíte a počkáte si na výsledek.

Jablka jsou skvělým zdrojem vitaminu C, který se na podzim hodí víc, než kdykoli jindy. Kromě toho jsou také přírodními antioxidanty, pomáhají v boji proti stárnutí, také s nejrůznějšími virovými i jinými nemocemi.

19 Komentářů

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *