_
Rady

Jak pěkně vyfotit krajinu

Také patříte k amatérským fotografům, děláte fotografie jen pro zábavu a máte velkou radost, když se vám povede nějaká, která se vám moc líbí? Koníček jako fotografování je dobrým důvodem k častým procházkám a výletům. V každou denní dobu je jiné světlo a za různého světla vypadá i stejná krajina jinak. Navíc kvalitu fotografií ovlivňuje také počasí.Asi se nebudu mýlit, když zmíním, že nejoblíbenějším cílem fotografů přírody jsou západy slunce. I východ patří k obdivuhodným zážitkům zvláště, když se vám jej podaří pěkně zachytit na váš fotoaparát. Největší překážkou ale bývá časné vstávání, hlavně v letních měsících, kdy slunce vychází poměrně brzy.

Když fotografujete za západu slunce, nemusí být hlavním bodem vašeho obrázku krásně zářící kotouč slunce. Můžete využít dlouhé stíny, a pohrát si s obrazem, nebo zvolit nějakou dominantu, která bude ozářená zapadajícím sluncem. Fantazii se meze nekladou. Jestliže zrovna nemáte tvůrčí náladu, stačí se jen pozorně dívat a fotit. Příroda mnohdy vyčaruje kouzelné obrazy, aniž bychom jí jakkoliv pomáhali.


A když už se vám povede nádherný obraz, na který se chcete dívat stále, stačí z něj jen pořídit fotoobraz a zavěsit si jej na zeď.

Už nyní probíhá vánoční akce na kvalitní fotoobrazy, kdy se už ceny obrazů snížili o 30%. Sleva platí až do 4. 12. 2020. K tomu navíc facebooková stránka poskytuje slevové kódy, které vám rozdá po splnění daných úkolů, ale pozor! Výše slevových kódů se mění. Každý den jde dolů 1%, tak si s výběrem pospěšte!

Slevy se sčítají, což znamená, že první den akce jste mohli mít obraz se slevou 45%.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *