_
Bydlení

Italská svítidla Faneurope

Svítidlo by mělo být krásné, i když zhasne. To je jedno z důležitých kritérií při výběru lustrů, lamp a svítidel všeho druhu. Italové jsou pověstní svou kreativitou a uměleckým cítěním a na svítidlech značky Faneurope je tento um znát. Jsou potěchou pro oči a často také výrazným prvkem interiéru.

Designéři značky Faneurope si s každým osvětlením vyhráli do detailu. Nechybí ocelové lampy s laserem vyřezávanými ornamenty, svítidla s imitací kůže, nebo další složená z geometrických tvarů, tkaná z přírodního bambusu (úvodní foto), lustry z křišťálového skla, krajková stínidla z kovu, senzační trubkové osvětlení, které vidíte na obrázku níže a mnoho dalších variant.

Pro každý interiér si najdete v nabídce e-shopu Osvetleni.com této italské značky luxusní kousek osvětlení, který bude místnost zdobit. Jedním z často využívaných prvků designérů LED svítidel Faneurope jsou kovové materiály, okrasně perforované a s laserem vyřezávanými ornamenty. Například jako úžasná stolní lampa níže. Hra světel a stínů s takovým svítidlem stylově zútulní nejen kterýkoli pokoj a kout v domácnosti, ale výborně zpříjemní i klubovou atmosféru, romatické restaurace apod.

Pokud dáváte přednost klasice a váš domov, chata či pohostinské zařízení jsou ve venkovském stylu, můžete se porozhlédnout v retro kolekcích svítidel. Na fotografii níže je lustr s ručně malovanými rámy, svítidla jsou skleněná, řetěz si můžete výškově nastavit. Na výběr je z mnoha dalších kolekcí v klasičtějším stylu.

Chcete něco extra pro větší prostory a místnosti? Luxusní svítidlo, které vás bude fascinovat zhasnuté i rozsvícené? Vyberte si v kolekci Faneurope RUMBA. Kovová mřížka svítidla na fotografii níže s množstvím křišťálů působí fantasticky po rozsvícení i při pouhém pohledu na zhaslé světlo. Které z osvětlení italské značky Faneurope zaujalo vás?

Reklamní článek

6 Komentářů

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *