_
Móda

Hravé a elegantní zdravotnické oděvy Gary´s

Strohé bílé oděvy ve zdravotnictví mohou být úspěšně zapomenuty. Oč příjemnější bude pro děti návštěva lékařky, když je paní doktorka přivítá v pracovním oděvu s hravým dětským motivem, nebo zubařka v haleně s roztomilými zoubky?! Kromě elegantních střihů a pestrých potisků, jsou oděvy z nabídky e-shopu PP-servis.eu z kvalitních materiálů.

Profesní Gary´s oděvy ze Španělska mají moderní a pohodlné střihy a příjemný materiál. Pracovní kalhoty Uni Goma Gary´s jsou v nabídce  bílé nebo v černé barvě. Materiál kalhot je prodyšný, nemačkavý, antibakteriální. Díky jemnosti a volnějšímu střihu jsou kalhoty velmi pohodlné. To také díky gumě v pase, která se snadno tělu přizpůsobí, neškrtí, ale kalhoty dobře drží na svém místě. Materiál je kvalitní polyesterové mikrovlákno s gramáží 148g/m2. Vybírat můžete z velikostí XS až 3XL.

Také haleny s potiskem jsou ze stejně kvalitního materiálu. Velmi lehké, s příjemným povrchem, výborně odpuzují tekutiny. Kromě komfortního pohodlí zdravotníků, navíc vykouzlí i úsměv na tváři u pacientů. Veselé potisky jsou se zubní tématikou, dětskými obrázky, nebo třeba se psí tématikou do psích salónů. Další velkou výhodou pracovních halen značky Gary´s jsou kapsy na předním díle, kam si uschováte potřebné maličkosti. Možná nejvíc oceníte možnost vyvářky. Všechny zmíněné pracovní haleny můžete prát v 90°C. Také haleny můžete objednávat ve velikostech XS až 3XL.

Pracovní oděvy značky Gary´s využijete nejen ve zdravotnickém a nemocničním zařízení, ale stejně dobře se může hodit kuchařkám a kuchařům ve školkách a v mnoha dalších zařízeních.

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *