_
Domácí mazlíčci

Fotografie vašich domácích mazlíčků

Focení zvířátek je velmi náročné. Nerozumí tomu, když po nich chceme, aby se nehýbali, aby stáli s hlavou na tu stranu, kterou chcete a u toho všeho se dívali na vás, jak před nimi vtipně poskakujete s mobilem nebo fotoaparátem v ruce.Když poznáte pár fíglů, určitě vám půjde focení jedna báseň. Důležité je přirozené prostředí, takže když necháte třeba pejska běhat venku, získáte pěknější fotky, než kdyby lítal po obýváku.

Do ateliéru se hodí zvířátka jen výjimečně, třeba se svými rodinnými příslušníky. Vznikají pěkné fotky, které ukazují celou rodinu včetně domácích mazlíčků.Na focení je nejvhodnější fotoaparát s dostatečnou rychlostí snímání, abyste mohli zvířata zachytit v akci bez rozmazání. A když se vám povede nějaký krásný snímek nebo máte fotografie z ateliéru, můžete je nechat vyhotovit jako fotoobraz a mít jej stále na očích.

Už nyní probíhá vánoční akce na kvalitní fotoobrazy, kdy se už ceny obrazů snížili o 30%. Sleva platí až do 4.12.2020. K tomu navíc facebooková stránka rozdává slevové kódy, které vám rozdá po splnění daných úkolů, ale pozor! Výše slevových kódů se mění. Každý den jde dolů 1%, tak si s výběrem pospěšte!

Slevy se sčítají, což znamená, že první den akce jste mohli mít obraz se slevou 45%.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *