_
Kosmetika

Flakon na parfém třeba do kabelky

Jeden z mých oblíbených parfémů je pouze v lahvičce bez rozpračovače. Nedávno jsem hledala způsob, jak z něj stvořit rozprašovací záležitost, která mi při nanášení parfémů více vyhovuje a řekla bych, že je i úspornější. Měla jsem prázdný flakon od jiného parfému s rozprašovačem, ale uzávěr byl na skleněnou lahvičku napevno naražený, takže nebylo možné lahvičku jednoduše otevřít a naplnit. Můj malý problém vyřeší nakonec extra flakon, do kterého můžu parfém plnit opakovaně, krásně vypadá a je i úspornější na místo.

Opakovaně plnitelný flakon na parfém s rozpračovačem stojí 75,- Kč. Objem má 5ml a rozměrově je tak malý, že se snadno vejde do každé kabelky. Dostupný je v 7 barvách – černá, modrá, zlatá, růžová, fialová, červená, stříbrná. Takže pokud používáte více různých parfémů, snadno se v nich vyznáte. Modrý flakon do kanceláře, zlatý na společenské akce a večírky… hned je v tom jasno 🙂 Flakon se dá celý rozložit. Je složený ze skla, kam se parfém nalévá a dalších materiálů, jako je kov na obalových částech a plastová trubička, kterou se parfém dostává do roztřikovače.

Kovový obal je s otvorem, aby bylo snadno vidět, jak moc je flakon naplněný. Zároveň to i lépe designově působí. Občas si kupuji vzroky nových parfémů, abych vyzkoušela, jaké jsou a jak mi sednou, než do nich zainvestuji nemalé částky. Vzorky jsou obvykle o objemu 1ml a také je musím nejdřív nanést na prsty, pak rozetřít. I v tomto případě můžu flakon použít. Skvělé je, že se sklíčko snadno vyndá, vymyje a je připravené k dalšmu použití, aniž by na něm zůstaly zbytky předchozího parfému. Teď už můžu mít všechny oblíbené parfémy v balení s rozprašovačem a hlavně stále po ruce i na cestách. Při cestě na dovolenou nemusím přemýšlet, který z parfémů vyberu, protože všechny by zabraly moc drahoceného místa. Menších flakonků se vejde více a můžu si i na cestách pohrát z vůněmi, podle aktuální nálady a chuti.

Jeden komentář

  • Marie Koudelková

    MALÝ FLAKONEK S ROZPRAŠOVAČEM DVE SVÉ KABELCE MÁM, JE TO VÝBORNÝ NÁPAD, MNOHEM LEPŠÍ NEŽ NOSIT VZORKY…

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *