_
Rady

Erotická pomůcka pod stromečkem? Zažijte Vánoce plné vášně!

Chcete potěšit svou drahou polovičku a přichystat pod vánoční stromek dárek, který rozhodně nebude čekat? Pak je erotická pomůcka prima volbou. Máme pro vás tip na vánoční dárek, který si užijete společně.

Pro okořenění vašeho vztahu bude erotická pomůcka jako vánoční dárek skvělým nápadem, který udělá radost vaší lásce. Navíc si vánoční večer užijete ve vášnivém duchu a Štědrý den se stane nezapomenutelným.

Pro nezapomenutelné chvilky plné lásky a vášně bude erotická pomůcka tím pravým společníkem. Je potřeba ale vybírat důkladně a myslet na potřeby toho druhého. Pojďte se s námi podívat na ty nejčastější erotické vánoční dárky.

Krásné prádlo či nová hračka potěší vždy

Největší klasikou, která potěší každého muže, je krásné erotické spodní prádlo. Pořiďte tak trochu „dárek sama sobě”, který ale nejvíce ocení váš manžel. Erotické spodní prádlo s podvazky a krajkami ocení nejvíce váš manžel rovnou na vás. Takový dárek však může koupit i muž ženě, pokud zná její velikost a vkus.

Naším druhým tipem pro Vánoce plné vášně je erekční kroužek. Zaručí vám i vaší drahé polovičce, že si tu noc (i všechny ostatní) stoprocentně užijete a navíc okořeníte něčím novým. Pokud chcete potěšit i svou manželku, pořiďte jí venušiny kuličky. Podpoří nejen touhu na společné chvíle radovánek, ale také dokážou zpevnit pánevní dno, o které by se měla starat každá žena.

Nebojte se experimentovat

Jestliže chcete pod vánoční stromeček zabalit nějakou erotickou pomůcku pro vás oba a zároveň se nebojíte experimentovat, pak bude tou pravou volbou bondážní sada z ekokůže. V sadě najdete všechny erotické pomůcky, které využijete zejména jako začátečníci. Nechybí obojek, bičík, vodítko s malou karabinou, ale ani manžety na zápěstí.

Ať už vyberete jakoukoliv erotickou pomůcku pod vánoční stromeček, věříme, že vaši lásku překvapíte a bude se těšit na společné chvíle v ložnici stejně jako vy.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *