_
Móda

Elegantní a praktické pánské kožené kabelky, etue

Jak napovídá slovo v názvu kabelky, jde o tašky menších rozměrů. Zpravidla jsou rozměry pánských kabelek asi 20x16x7cm, plus mínus nějaký ten centimetr. Jde o elegantní tašky s mnoha přirádkami, ve kterých se šikovně a hlavně přehledně poskládá například peněženka, doklady, klíče, vizitky, mobilní telefon apod.

Pánské kabelky nebo také etue využívají muži především na cestách, kdy mají to nejdůležitější hned po ruce. Pánské kabelky se dnes nosí i párty a další akce, kde stačí vzít to hlavní a důležité. Pánské kabelky jsou dnes značně rozšířené. Především tedy kožené pánské kabelky a etue, které díky materiálu už samy o sobě působí elegantně, hodí se prakticky k jakémukoli outfitu. Kůže je mužná, noblesní, má své charisma a muži tento materiál u tašek všeho druhu velmi preferují.

Tak je tomu i v módním průmyslu. Kožené pánské kabelky a etue italských módních značek a návrhářů Guidi, Franco Bellucci nebo Monarchy, které vidíte na fotografiích, působí elegantně, vkusně i živočišně zároveň. Všechny mají několik kapes a jsou i uzamykatelné.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *