_
Rady

E-knihy – skvělé dárky na poslední chvíli

V období před Vánocemi vyšly 4 novinky – povídkové a detektivní elektronické knihy Otakara Nechvátala. Vášnivé čtenáře potěší už jejich nápadité obálky. Pokud pořizujete dárky na poslední chvíli, pak se nemusíte u e-knih bát, že dopravci nestihnou dárek doručit. Po nákupu získáte odkaz ke stažení a obdarovanému můžete například na tvrdší papír vytisknout obálku knih nebo knihy s odkazem na druhé straně.

Aktuálně si můžete zakoupit i všechny 4 knižní novinky ve zvýhodněném balíčku prakticky za cenu jedné knihy tištěné. Balíček obsahuje e-knihy s detektivkou z normalizační minulosti, povídkovou e-knihu se sci-fi příběhy a druhou s povídkami na téma láska. Poslední e-kniha je povídková směska.

Nic než život, aneb teorie lidskosti  – je e-kniha plná šokujících psychologicky laděných povídek s prvky sci-fi, mystery a krimi. U skvělého oddychového čtení si příjemně odpočinete a pobavíte se. Autor Otakar Nechvátal píše již řadu let. Za své povídky získal prestižní ocenění, například Ceny Agathy Christie 2013 – nejlepší detektivka roku a Rokle širé smrti – třetí nejlepší hororová povídka roku 2015. Povídky se díky jeho talentu čtou svižně, nudy se bát nemusíte a každého čtenáře podobnou e-knihou potěšíte.

Pokud máte rádi historii a krimi příběhy, pak vás obzvlášť potěší detektivní e-kniha 1958 – Pohovor. Napínavý detektivní příběh je situovaný do dob nejtužšího komunismu v Československu. Mladý muž Pavel Vačkář se vrací z povinné vojenské služby a tam na něj čekají místo skvělého života šokující a ponuré zprávy. Pavlovi se zhroutí svět a do života a do akce ho vtáhne až reálná hrozba vězení za vraždu, kterou nespáchal.

Nenechte se zmást romantickým názvem třetí e-knihy s povídkami na téma láska Sedmero podobenství lásky. Autor Ota Nechvátal umí čtenáře napínat, šokovat, vtáhnout do děje a i když jde o povídky o lásce v mnoha podobách, jsou tak rozmanité, že knihu v žádném případě nemůžete zařadit do červené knihovny a při čtení raději čekejte i nečekané.

Stejně tak u poslední povíkové e-knihy Sedm tváří strachu budete s napětím čekat, jak to všechno dopadne. Své letité zkušenosti s psaním předává pan Nechvátal dál pomocí kurzů v Klubu Ulrik pro začínající spisovatele. I toto členství můžete věnovat jako dárek někomu blízkému, kdo by rád se psaním knih prorazil. Od 17.12. si můžete vyzkoušet zcela nezávazně 4 ukázkové lekce. Více informací najdete na https://www.facebook.com/publikujknihu/.

Reklamní článek

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *