_
Domov

Dřevěné terasy s kouzlem přírody

Máte dům a přemýšlíte o zhotovení přilehlé terasy? Necháte práci na specializované firmě nebo se do ní pustíte sami? Co na podlahu? Dřevěné podlahy na terasách nestudí, jsou odolné s dlouhou životností a kouzlo přírody dřeva žádný jiný materiál nepředčí.

Dřevěná terasová prkna najdete v nabídce e-shopu Sortim.cz, konkrétně terasové prkno sibiřský modřín a terasové prkno Thermo borovice.

Dřevo, které si dáte na podlahu terasy vás nestudí, když na něj šlápnete bosýma nohama a v létě se od sluníčka neohřeje tak moc jako dlažba, takže nepálí. Dřevěnou terasu můžete udělat z jednoho druhu dřeva.

Dřevo je skvělý přírodní materiál, o který se sice musíte starat, aby vydržel, ale on vám vaši péči oplatí svou stálostí, funkčností a krásou.

Vyberte si ta správná prkna pro svoji terasu.
 


Terasové prkno sibiřský modřín, povrch jemná/jemná drážka nebo jemná/hrubá drážka

Sibiřský modřín je tradiční, polotvrdý materiál s hustou kresbou let, má dlouhou životnost. Když jej chcete použít venku, je nutné ošetřit povrch ochranným olejovým nátěrem.

Terasové prkno Thermo borovice, povrch jemná/jemná drážka
Začátek formuláře

Thermo borovice severská je tepelně upravené dřevo. Tepelná úprava prochází celým materiálem, proto je ojedinělý a nezaměnitelný. Charakteristická pro něj je kresba křídlových suků a hustá struktura let. Materiál má maximální tvarovou stálost a je odolný vůči povětrnostním vlivům.

Terasové prkno Thermo jasan, povrch kartáčovaný

Jasan má velmi tvrdé dřevo. Thermo úpravou získáváme velmi kvalitní materiál, který je téměř bez suků. Má maximální tvarovou stálost, odolnost vůči povětrnostním vlivům, škůdcům a houbám.

Veškerá zmíněná prkna jsou dostupná v různých délkách a povrchových úpravách.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *