_
Rady

Dopřejte si relaxaci a uvolnění díky masáži

Již v 6. století fungovala v Číně vysoká škola, jejíž součástí bylo vyučování masáží. Ayurvédské spisy z dob před 6000 lety zase svědčí o tom, že se masáže používaly i v Indii. Doporučovaly dotýkání jako prevenci nemocí. Řekové využili masáží k odstranění únavy a k léčbě nemocí a úrazů způsobených během válek a sportovních her. Součástí lázeňských rituálů Římanů byly také masáže a těšily se velké oblibě.

Masáž může být stimulující nebo uklidňující podle rychlosti a důrazu, s jakou jsou masážní hmaty prováděny. Pro stimulující masáži se můžete cítit povzbuzení a plní energie, zatím co po uklidňující masáži jste uvolnění a ospalí. Toto platí i v případě masáže za použití masážních pomůcek, třeba masážních hlavic. Jejich obliba rychle roste. Tyto hlavice je možné používat i přes oblečení díky jejich síle a věřte mi, že nejsou jen erotickou pomůckou, i když se používají hlavně při intimních hrách.

Pro samostatnou masturbaci je masážní hlavice použitelná pro ženy i pro muže. Při stimulaci spodní strany žaludu nebo celého penisu vyvolává velmi brzy silnou erekci a je schopna dovést muže k bouřlivému orgasmu.
Masážní hlavice patří k nejvýkonnějším erotickým pomůckám, které si můžete pořídit. Silný vibrační motorek v kulové hlavici se stará o hodně příjemnou masáž celého těla, na uvolnění ztuhlého krku nebo ke stimulaci intimních oblastí. Hlavice se přizpůsobí křivkám vašeho těla. Uleví vašim zatuhlým svalům, ale dokáže i příjemně dráždit klitoris. Užijete si s ní uvolnění i omamný orgasmus.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *