_
Recepty,  Zdraví

Dobré plody pro každého

směs ořechůExistují příležitosti, kdy i lidé, kteří běžně nemlsají, rádi sáhnou po něčem sladkém. Jak to ale udělat, abychom zbytečně nekonzumovali příliš mnoho cukru a nepřibírali na váze? Řešení je naštěstí poměrně snadné.

Pravidelné uzobávání cukrovinek našemu zdraví skutečně neprospívá a na tom se shodnou snad všichni erudovaní odborníci. Provozovatelé e-shopu Dobreplody.cz jsou si toho vědomi, a proto nabízejí velmi zdravé alternativy, jako jsou sušené ovoce, oříšky, semínka, raw strava, sušené snídaňové směsi nebo rozličné směsi ořechů s ovocem. Pokud jde o ovoce, vedle běžně dostupných jablek, švestek a hrušek si můžete pochutnat i na exotičtějších druzích. Sem patří třeba mochyně, mango, fíky, datle, meruňky, rozinky, moruše nebo klikva. Některé se prodávají i máčené v čokoládě.

Ochutnejte mrazem sušené ovoce

Možná jste slyšeli o takzvaném lyofilizovaném ovoci. To je takové, které se suší za velkého tlaku hlubokým mrazem. Veškerá voda se odpaří, a mrazem sušené ovoce si ponechá původní strukturu plodů, jejich chuť a zejména vitamíny a minerály, které jsou v každém druhu obsaženy.

Ořechy jako zdroj nenasycených mastných kyselin

Ořechy v malém množství bychom si měli dopřávat co nejčastěji, protože obsahují 50 až 70 % zdravých tuků. Cenné jsou zejména nenasycené mastné kyseliny, které jsou pro naši skvělou fyzickou i psychickou kondici prakticky nepostradatelné. Pro labužníky najdete v nabídce také směsi ořechů a ovoce

lískové ořechy

Kromě laskomin i suroviny k pečení

Nejedna hospodyňka si ráda připravuje oblíbené sladkosti doma, ve své kuchyni. Pro tyto příležitosti mají v obchodě připraveny rozličné suroviny pro vaření a pečení, které sice zatím nejsou běžné v každé domácnosti, ale jejich obliba raketově roste. Jde nejen o přírodní sladidla, vlákninu a kokosové výrobky, ale především o speciální mouky, jako je třeba rýžová, lněná nebo mandlová.

Čaj můžete dát také jako dárek

K dostání jsou i dobré, lahodné čaje, a to buď jednotlivá balení, nebo luxusní dárková sada. Ta obsahuje tři druhy, konkrétně rooibos, darjeeling a gundpowder.

Nákup v tomto internetovém obchodu se vyplatí. Při opakované objednávce máte nárok na slevu ve výši 5 až 10 %.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *