_
Rady

Diář MyOnlyMy pro snazší život

Tak si to představte: diář, ve kterém najdete předtištěné svátky a narozeniny vašich blízkých osob, přátel, ale třeba i šéfů, důležitá výročí nebo termíny smluv apod. Zkrátka diář s vlastním designem, který myslí za vás celý rok dopředu. Takový je diář MyOnlyMy, připravený přesně na míru vašim potřebám a přáním.

Diář si vytvoříte jednoduše online. Vyberete velikost, typ kalendária, typ vazby, design, zadáte všechna pro vás důležitá data a voalá, jedinečný diář, který nebude mít nikdo jiný v celém vesmíru, je na světě. Skvělé je, že nemusíte s využitím diáře čekat na leden následujícího roku. Můžete si pro začátek zvolit rok a měsíc, který vás jen napadne. Třeba měsíc aktuální, abyste mohli s diářem začít pracovat hned, jak dorazí. Pokud ho pořizujete jako dárek k Vánocům, pak je volba počátku v lednu příštího roku ideální.

Jak na to? Na stránkách Myonlymy.cz si kliknete na záložku Vytvořit diář. Nejdříve zvolíte velikost A5 nebo poloviční A6, který se lépe vejde do kabelky, pokud budete diář často přenášet na akce, do práce apod. Zároveň s velikostí volíte mezi týdenním nebo 14denním kalendáriem a mezi dvěmi vazbami. Vybrat si můžete buď podrobnější týdenní kalendář, kdy na každé dvojstranně najdete vždy jeden týden, nebo 14 denní. Výběr závisí na četnosti, s jakou diář využijete. Pokud jste zvyklí využívat diáře denně a často si do něj plánovat a poznámkovat, pak je formát A5 s týdenním rozvrhem jasná volba. Pokud diář potřebujete pro nejdůležitější události a občasný záznam, může stačit i 14denní A6.

U vazby volíte ze dvou kroužkových vazeb. Víc luxusu vám dopřeje vazba TwinWire. Ta je kovová, listy můžete pohodlně otáčet o 360°. Dovnitř se vejde i kovová kuličková tužka, kterou získáte společně s každým kalendářem. Na druhou stranu i vazba Flexible má výhodu navíc. Jak název vazby napovídá, je flexibilní. Můžete ji rozpojit a vyndat listy, nebo jiné přidat. Což u TwinWire vazby nejde. Nicméně je vazba Flexible plastová, při otáčení listů vás čeká menší pohodlí a tužku do vazby nevložíte, nevejde se. Pokud plánujete dát diář jako dárek nebo ho využíváte denně, je určitě lepší vazba TwinWire.

Vybrali jste si velikost, vazbu i týdenní nebo 14denní typ diáře Myonlymy. Nyní vás čeká podrobnější výběr vnitřního uspořádání, fotografií na design a zadání samotných datumů. Je dobré si volbu diáře předem projít a připravit si fotografie, pokud budete chtít nějaké vaše vlastní na desky přidat. Osobní fotografie dětí, mazlíčků, motorek, aut, dovolených apod. dělají z diáře ještě osobnější projekt. Proto drtivá většina lidí možnost vlastních fotografií v designu využije. Nicméně možná chcete vnější design diáře více neosobní, protože si jej budete brát na pracovní porady, obchodní schůzky, kam se diář s osobními fotografiemi hodit nebude. I takovou možnost volby máte. Buď si zadáte neutrální foto, to může být přes celý obal diáře, nebo si vyberete ze vzorovaných, případně jednobarevných desek diáře.

Výběr jednotlivých položek diáře je jednoduchý. Systém vás vším provede, vždy víte, kam a na co kliknout. Předem si můžete projít podrobnosti. Například v záložce Vytvořit diář vyberte odkaz Vnitřky diářů. Na výběr máte u každého kalendária hned z několika možností. Snadno si tak vyberete styl, který vám bude nejvíce vyhovovat. Podrobnější s více řádky pro více denních záznamů, rodinný s možností záznamů pro 4 členy domácnosti na každý den, nelinkovaný, který je vhodnější pro občasné záznamy…

Vyberete si také, co všechno chcete mít v diáři zaznamenáno. Například informace o ročních obdobích, kdy bude úplněk, státní svátky, kdy zaplatit DPH apod. Výběr si pak ještě doladíte. Můžete si barevně a ikonkami zvýraznit všechny svátky, které se k někomu vztahují. Můžete doplnit vlastní události. Odebrat z tisku světové události, které vám nic neříkají a nehodláte se jimi zabývat. Zkrátka připravit si celý rok dopředu na míru. Proč by nemohl diář taky trochu myslet a plánovat za vás? I tak bude během roku k vyřízení spousta dalších věcí. Bojíte se ceny za takový unikátní diář? Nebojte se. Nejdražší týdenní verze diáře ve formátu A5 s kovovou vazbou vyjde na 595,- Kč a pokud se chystáte pořídit více diářů jako dárky, pak už od nákupu 2 kusů budete mít příjemnou 10% slevu. A pokud plánujete diáře pro celý pracovní kolektiv, nebo sportovní tým apod., slevy se můžou vyšplhat až na 50%.  Diář jste si vybrali, vyladili k dokonalosti a teď už zbývá jen počkat pár dní (2 až 5), než vám krásně zabalený diář nebo diáře dorazí.

Co se na diáři MyOnlyMy líbí nejvíc vám?

Reklamní článek

6 Komentářů

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *