_
Móda

Dětské punčocháče SWEET MONKEY z bambusových vláken

Bambus je výborný materiál, využívaný na spoustu věcí. V textilní výrobě se ve větším měřítku začal využívat poměrně nedávno. Díky úžasným vlastnostem, jako je jeho prodyšnost, výborná termoregulace (hřeje a chladí podle potřeby), antibakteriální vlastnost a hebkost zpracovaného materiálu…, se rychle šíří jeho využití napříč celým spektrem typů oblečení. A s touto rychlostí, s jakou si získává oblibu u výrobců i zákazníků, za pár let převálcuje zatím nejoblíbenější a nejrozšířenější bavlnu.

Produkty české značky SWEET MONKEY začaly vznikat díky tomu, že maminkám chyběly kvalitní a zajímavé plenkové kalhotky, plenky zdravější a ekologičtější, než jednorázové. Značka SWEET MONKEY nabídla úžasné designy do té doby hodně nudných plenek, využívá i u nich bambus a postupně přidávali také bambusové oblečení. Majitelka firmy a značky má dvě děti, které byly prvními testujícími všech vznikajících výrobků. A pokud něco vyvíjíte a vyrábíte pro vlastní děti, musí to být to nejlepší možné.

Dětské punčocháče jsou velmi důležitá část oděvu pro děti, které už začínají lézt a pro předškoláky. Nicméně polyester nesvědčí například dětem s alergiemi a bavlna se rychleji prodře. Využití odolných bambusových vláken, které dítě v chladu hřejí, v teplých dnech naopak výborně chladí, je u dětských punčocháčků přímo geniální.

Bambusové punčocháčky SWEET MONKEY během pár let otestovaly spousty dětí a jejich maminek. V nabídce e-shopu Sweetmonkey.cz jsou punčocháčky v několika barevných variantách a každé si můžete objednat pro děti od narození až zhruba do 7 let věku. Jednou z mnoha výhod bambusových punčocháčků jsou ploché švy, takže dítko nikde nic netlačí. V příjemném materiálu se bude cítit dobře a pohodlně. Vlákna jsou upravena během výroby ještě nanočásticemi stříbra, čímž se zvyšuje už tak velmi dobrá antiseptická funkce materiálu a navíc mají i UV filtr a snižují tak škodlivost slunečního záření.

Reklamní článek

16 Komentářů

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *