_
Technika

Dejte nový dech vaší elektronice s novou baterií

Pokud také patříte mezi ty, kteří rádi šetří, pak uvítáte náš tip na širokou nabídku baterií. Každá domácnost je plná elektroniky, která může za čas přestat fungovat. Proč ale hned pořizovat nový domácí spotřebič či drobnou elektroniku, když možná postačí jen výměna baterie?

Díky oblíbenosti cyklistiky snad v celé České republice se to na stezkách i silnicích jen hemží tolik oblíbenými elektrokoly. Pro elektrokolo je základem správná baterie s dlouhou výdrží. Pokud i ta vaše baterie potřebuje výměnu, doporučujeme vybrat novou na www.repasbaterii.cz, kde cena i kvalita bude určitě odpovídat vašim požadavkům. Trakční a cyklické baterie jsou vhodné nejen pro elektrokola, ale také například pro dětská elektro vozítka.

Nejen pro elektrokola využijete také akumulátory o jmenovitém napětí 12V. Tento typ baterií je nejčastěji používaný v alarmech a zabezpečovacích systémech nebo v záložních zdrojích. Své využití najdou také v dětských elektro vozítkách (oblíbená dětská elektro auta), v motorových člunech nebo golfových vozících. Pro menší elektroniku venkovních i vnitřních zařízení se vám bude hodit náhradní olověná baterie s napětím 6V. Tu využijete v malých přenosných svítilnách nebo do elektronických hraček pro vaše malé ratolesti.

Posledním typem baterií, který by se vám mohl v domácnosti hodit, je baterie pro nouzové osvětlení v provedení NiCd. Takový akumulátor využijete například u schodiště, v chodbě nebo ve sklepních prostorech.

E-shop repasbaterii.cz nabízí širokou škálu všech baterií, proto pokud nenajdete přesný typ baterie, kterou pro vaši elektroniku sháníte, neváhejte a kontaktujte přímo online obchod. Rádi vám s výběrem poradí a případně seženou přesný typ, který potřebujete.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *