_
Domov,  Hobby,  Rady

Darujete vlastní tvorbu nebo radši dárek koupený?

Večery se nám prodlužují, bývá tma čím dál dříve, příroda se chystá ke spánku a člověka vybízí k odpočinku a zpomalení. Dlouhé večery jsou jak dělané ke čtení knížky nebo ke tvoření něčeho hodnotného.Třeba jste se právě vy letos rozhodli, že vánoční dárky budou výhradně vaše výtvory, nebo jimi jen oživíte své nakoupené dárky. Jestli je šití právě vaše parketa, mám tu pro vás skvělý typ na stránku se spoustou barevných látek, které vyzývají vaši fantazii k bohulibé činnosti.

Kdo na šití není, může si koupit krásné hotové výrobky sobě nebo někomu jinému pro radost, Najdete tu batohy, roušky různých vzorů, prostírání, plátěné tašky, taštičky i vánoční prostírání. Nezdá se to, ale tyto svátky klidu a pohody jsou tu co nevidět.

Určitě víte, že bavlna je velmi oblíbená tkanina, protože je měkká, univerzální, odolná a cenově dostupná. Právě bavlněné látky nabízí www.floci.cz a nejen ty. Najdete tu velké množství vzorů látkových panelů a to bavlněných a s digitálním tiskem seřazené podle druhu obrázku.

A cože to vlastně představují ty látkové panely?

Jsou to obrázky různých rozměrů, natištěné na látce. V posledních letech si získaly u švadlenek velkou oblibu a není se čemu divit. Šité výrobky krásně ozdobí, protože jsou pěkné a propracované do posledního detailu a šití z těchto panelů zvládnou i začátečníci. Hodí se na cokoliv vám přijde na mysl, třeba na povlaky na polštářky, prostírání, pytlíčky na bylinky, taštičky, atd..

U každého látkového panelu je popis s velikostí obrázku, složením látky a s pokyny pro praní, žehlení a ošetřování.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *