_
Zdraví

Colostrum – doplněk stravy v tekuté podobě

Kolostrum v přírodní formě a v přírodě je první tekutinou, kterou mláďata savců přijímají několik prvních hodin po narození. Ještě to není ani klasické mléko a tekutině se říká mlezivo nebo známěji právě kolostrum. Díky vědě a výzkumu může být tato tekutina s vysokým obsahem vitamínů, imunoglobulinů a dalších pro zdraví velmi prospěšných látek k dispozici i nám, nehledě na věk.

Velkým pomocníkem je přípravek Colostrum Direct, kde je kolostrum zpracováno šetrnou formou v tekutém stavu, například pro zvýšení imunity. Se zářím přibývá chřipek a dalších virových onemocnění. Jednak dochází k vyššímu ochlazení a větším výkyvům počasí, a také se znovu využívaným školkám a školám virová i jiná onemocnění rychleji šíří. Konec srpna je tak ideálním časem na posílení imunity.

Colostrum Direct patří mezi přípravky, které pochází z kvalitních chovů a výroby. Kolostrum je z německých chovů krav. U zpracovaného kolostra se nemusíte bát, že by o něj telátka přišla. Zpracovává se pouze nadbytečné mlezivo a to tak, aby ve výsledném produktu zůstalo maximum zdraví prospěšných látek.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *