_
Zdraví

Čím vším je nám koncentrovaný ozon FULL OXY prospěšný

Co je ozon? Možná si ještě pamatujete ze školy, že ozon je součástí stratosféry, tvoří ozonovou vrstvu a chrání zemi před nepříznivým dopadem ultrafialového záření ze slunce. V posledních letech bývá často zmiňován v souvislosti s ozonovou dírou. To je tak asi vše, co běžný člověk jako já dokáže o ozonu povědět. Následující řádky vám ale rozšíří obzory.Vůni vzduchu po letní bouřce má na svědomí malá koncentrace ozonu v ovzduší. Navíc je účinný v boji s viry, bakteriemi, plísněmi a parazity. Je to ekologický dezinfekční prostředek, proto v létě, když je ho ve vzduchu, díky slunečním dnům, dostatek, chřipky nemají žádnou šanci, přichází až tehdy, když je obloha zamračená a ozonu ve vzduchu je málo.

Zaměříme se spíš na jeho úžasné účinky.

MUDr. Milan Veselý je profesionální celostní lékař, který se ozonovou terapií zabývá téměř 30 let. Vyvinul recepturu, díky níž je využití ozonu nejúčinnější a to kvůli olivovému oleji, který dokáže stabilizovat ozon a uchovat jeho vlastnosti. Tak vznikla ozonová kosmetika, která v mládí ochrání a ve stáří omladí.Pod vedením MUDr. Veselého, se podařilo jako prvním a zatím i jediným v ČR, ale i na světě zaregistrovat FULL-OXY cream pod názvem FULL-OXY antimicrobial jako biocid. Garantuje 100% kvalitu a přírodní složení české produkce, zaručuje dlouhodobou stabilitu ozonu v kosmetice, osvědčené receptury a skvělé výsledky u tisíců spokojených zákazníku.

Většina z nás dobře ví, že zdraví je to nejcennější, co máme, a to na fyzické, duševní i spirituální úrovni. Proto si jej dobře ceníme.

11 Komentářů

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *