_
Zdraví

Chraňte svůj zrak před modrým zářením monitorů speciálními brýlemi

Dnešní uspěchaná doba si žádá čím dál častější komunikaci a vyhledávání informací přes online svět. Díky tomu trávíme před monitorem a svítícími displeji mnohem více času, než je pro naše oči zdravé. Jak ochránit zrak před světlem monitoru? To si povíme v následujícím článku.

O škodlivosti modrého a UV záření pro lidské tělo jsme přečetli už velkou spoustu článků. Jak se ale vyvarovat tomuto záření, když každý den musíte pracovat u počítače? Nebojte se, nemusíte měnit vaši oblíbenou práci. Máme úplně jiné a mnohem jednodušší řešení.

Tím řešením jsou počítačové brýle. Díky velké nabídce e-shopu Hotovebryle.cz si vybere skutečně každý. Brýle k počítači sníží riziko toho, že vás bude bolet hlava. Také zabrání pocitu sucha v očích a únavě, kterou práce na počítači často provází. Ty kvalitní brýle k počítači poznáte také díky antireflexním filtrům, které zabrání odleskům a díky čočkám, jejichž hlavní výhodou je perfektní zaostření na detaily, které potřebujete při práci dobře vidět.


Počítačové brýle se vyrábí v dioptrické i nedioptrické variantě. Pokud tedy běžně brýle nepotřebujete, ale chcete své oči a zrak chránit před zářením počítačového monitoru, můžete si vybrat počítačové brýle ze širokého sortimentu nedioptrických brýlí. Naopak pokud váš zrak potřebuje nějakou tu dioptrii navíc, vyberte si z nabídky dioptrických brýlí k počítači ty pravé přesně pro vás. Uvidíte, že příjemný pocit z práce u počítače budete zažívat po celý den, od chvíle, co brýle nasadíte.

Pokud vám záleží na kvalitě vašeho zraku a nechcete se do budoucna opírat o pomoc dioptrických brýlí či kontaktních čoček, doporučujeme vám také ajurvédské brýle, které dokážou vytrénovat ostřejší a přesnější zrak.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *