_
Redakční

Cesta letem světem

Chcete mít svět jako na dlani? Pak prozkoumejte web Cesta světem, kde můžete snít o tom, jak a kde strávíte svoji vysněnou dovolenou. K prozkoumání jsou zde zajímavé a turisticky atraktivní destinace. Obavy, že se tu ztratíte, nejsou na místě. Veškeré zde nabízené zájezdy jsou uspořádány do několika přehledných kategorií. Základním kritériem výběru vaší vysněné dovolené je země, kterou chcete navštívit.

Jakmile navolíte zemi, můžete se věnovat podrobnějšímu vyhledání oblasti, kterou byste chtěli lépe poznat. Pak plynule přejdete k jednotlivým místům ubytování. S Cestou světem můžete vyjet nejen do exotických končin, ale i na velmi oblíbené Eurovíkendy. Je to ideální možnost, jak si oťukat jednotlivé země před tím, než se v nich rozhodnete strávit delší dovolenou.

Do ciziny i za humna

Pro vaši snazší orientaci jsou pobyty uspořádané i podle světadílů, zvlášť najdete také nabídku pro Českou republiku. Toužíte po relaxaci a odpočinku u moře? I s tím autoři webu počítali, a proto přímořská letoviska dali rovněž do samostatné kategorie. Na své si přijdou i lyžaři nebo ti, kteří využívají výhod cestování v rámci Last Minute. I oni se v tamní nabídce velice rychle zorientují.

Zájezdy pro seniory, sportovce, lyžaře

S ohledem na potřeby a zájmy seniorů byla část zájezdů připravena tak, aby jim v Cestě světem vyšli maximálně vstříc, a tuto nabídku z těch ostatních vyčlenili. To samé platí pro sportovce nebo lyžaře. I oni zde najdou tipy na skvělou dovolenou ve speciálních kategoriích. Mezi evergreeny patří poznávací zájezdy, které získávají na stále větší popularitě. K nejvíce vyhledávaným zájezdům minulých let patřily zejména adventní zájezdy do vyhlášených evropských měst s nezapomenutelnou vánoční atmosférou. Kdo se nabažil suchozemské dovolené a touží po nových zážitcích, může si objednat plavbu na zaoceánské lodi.

K velmi užitečným funkcím patří filtrování podle ceny zájezdu. Nastavíte si rozpětí, které je pro vás cenově přijatelné, a pak se už jen pohybujete v takto zúžené nabídce.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *