_
Sport,  Zdraví

Brýle na sport jako nezbytnost

Ti z vás, kdo pravidelně sportujete máte zajisté ve své výbavě kvalitní sportovní sluneční brýle. Jestliže patříte k příležitostným sportovcům, neváhejte si brýle pořídit také. Jsou nejen slušivým, ale také praktickým doplňkem každého sportovce. Chrání váš zrak například při jízdě na kole před nálety nepříjemných mušek. Není nic protivnějšího, než to, když se za vlahého letního večera jedete projet na svém kole, slunko není ostré, tak brýle zapomenete doma. Po pár metrech, hlavně při projíždění přírodou, zjistíte, jaká chyba je, že brýle nemáte. Kdo to zažil, ví, o čem mluvím.Brýle tedy potřebujete, o tom není pochyb, jak ale vybrat sportovní brýle, které budou lehké, skvěle padnou a nebudou nepříjemně tlačit nebo při sportu překážet?

Obraťte se na odborníky na www.hotovebryle.cz , kteří mají v oboru dlouholeté zkušenosti. Umí vám skvěle poradit s výběrem a prodávají pouze kvalitní produkty, které jsou vyráběny z kvalitních odlehčených materiálů a mají pohodlný ergonomický tvar. Vybírat můžete z různých druhů, tvarů a barevných provedení. Dostatečná UV ochrana je samozřejmostí. Najdete tu sportovní brýle na běh, cyklistiku a také lyžařské a snowboardové brýle.


R2 WHEELLER ATO38l jsou stylové sportovní brýle, které jsou díky plochým a tenkým straničkám pohodlné a přitom nekloužou. Nastavitelný protiskluzový nosník pomáhá dokonalému usazení brýlí. Materiál TR90 použitý na výrobu rámu snižuje váhu a zvyšuje životnost těchto velmi pohodlných brýlí.

R2 SKINNER XL ATO75M zrcadlová modrá čočka + žlutá čočka
Tyto brýle jsou spojení skvělé ochrany a designu. Jsou v široké škále barev a barevných kombinací. Mají nejvyšší možnou odolnost a nejnižší váhu díky materiálu TR90. Navíc mají výměnné čočky.

KOMBÍ SPS009 CAT.3
Tato multifunkční ochranná pomůcka je nutná pro každého milovníka lyžování a musí ji mít ve své výbavě. Nejedná se pouze o zlepšení vidění, za zimních slunečních dní nebo naopak, když padá sníh, ale i ochranu vašeho zraku před UV zářením, větrem a sněhem i mechanickým poškozením. Lyžařské brýle vám poskytnou dokonce i tepelnou ochranu před chladem.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *