_
Technika

Bezva obaly na mobilní telefony

Mobilní telefon je dnes věcí, kterou má téměř každý. Nosíme jej do práce, vstáváme s ním a někteří s ním i usínají. Mobilní telefony jsou dnes nezbytnou součástí našich životů. A tak není divu, že je potřeba je trochu chránit. K tomu zde máme obaly na telefony, které vypadají skvěle, dodají vašemu telefonu super vzhled a ochrání jej před pádem nebo nárazem.

Obaly na telefony kromě ochranné funkce plní samozřejmě i funkci designovou. Každý chce mít svůj telefon originální, a proto vzniká spousta obalů s potisky a obaly ze zajímavých materiálů. Pokud mluvíme o designových obalech, určitě je potřeba zmínit kožené obaly. Ty patří na trhu s obaly mezi jedny z nejžádanějších. Krásné kožené obaly můžete zakoupit například na telefon iPhone 7 nebo 8.

Obal na telefon může vypadat skvěle

Kožené obaly dostatečně ochrání váš telefon, a navíc vypadají opravdu dobře. Pokud se vám tento styl nelíbí, můžete naopak vybírat z obalů s potiskem, kterých je nepřeberné množství. Prodávají se s různými barevnými kombinacemi, ale i s obrázky z her a filmů. V nabídce najdete jak obaly jen na zadní část telefonu, tak i obaly zavírací, které bezpečně ochrání displej před poškrábáním, způsobeným například klíči v kapse.

Obal jako ochrana telefonu

Hlavním úkolem obalu na telefon je samozřejmě ochrana přístroje. Obaly se proto vyrábějí nejčastěji ze silikonu, který nikdy nepraskne a výborně tlumí pády a nárazy. Nejlevnější silikonové obaly bez potisku můžete koupit už od 100 Kč. Silikonové obaly jsou také ultra tenké, takže telefon nezíská na rozměrech, a přece je při pádu skvěle chráněn. Stejně dobrou ochranu nabízí i kožené obaly, ty jsou ale o něco dražší než silikonové. Plní ovšem zároveň dvě funkce. Ochrání telefon a zároveň vypadá skvěle.

Pokud chcete svůj telefon ochránit opravdu dobře, určitě nezapomeňte pořídit i tvrzené sklo, které nalepíte na displej telefonu a úplně jej tak izolujete od všech vnějších vlivů. Škrábancům, mastnotám nebo prachu tak vystavíte pouze tvrzené sklo a displej telefonu zůstane naprosto nepoškozený. Někdo platí stále dokola opravu prasklého displeje a někdo si jednoduše koupí obal a tvrzené sklo. Přidejte se k těm chytřejším a chraňte svůj telefon před poškozením.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *