_
Zdraví

Aloe Vera Sprej první pomoci

Letní sluníčko nás láká ven z domů, bytů a kanceláří. Trávíme více času na cestách, u vody nebo v přírodě. Naše pokožka pomalu získává bronzový nádech a do žil se vlévá sluneční energie. Bohužel se v tomto šťastném období objevují i nepříjemnosti, jakými jsou například drobné popáleniny od žhavého uhlíku z táborového ohně, podráždění kopřivou nebo spáleniny od sluníčka.

Abychom se vyhnuli nepříjemné bolesti a dlouhodobému hojení podobných poranění, je třeba do svého prázdninového zavazadla přibalit vhodný přípravek na jejich ošetření. Jedním z takových je i Aloe Vera Sprej první pomoci. Jedná se o chladivý sprej s příměsí výtažku z aloe vera.

Tato stále zelená sukulentní rostlina je číslem jedna tradiční medicíny v mnoha zemích světa od Asie po Jižní Ameriku. Díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů, esenciálních aminokyselin i sacharidů je už od dob Starého Egypta osvědčeným pomocníkem při nejrůznějších kožních onemocněních.

Extrakt z aloe vera obsažený v Aloe Vera spreji první pomoci je ideálním prostředkem na hojení drobných poranění a popálenin. Sprej vytvoří na povrchu rány lehký film, který působí protizánětlivě a stimuluje fibroblasty – buňky pojivových tkání k produkci přirozeného kolagenu. Ten posiluje tkáně a napomáhá jejich hojení. Zároveň zesiluje přísun kyslíku do postiženého místa. Tím dochází k lepšímu krevnímu zásobení. Rána se rychleji uzavírá a pokožka je zdravější.

Sprej první pomoci je ideálním pomocníkem i při poštípání hmyzem. Zabrání případnému otoku a zklidní svědivý pocit, který vznikne jako alergická reakce na hmyzí jed.

Aloe Vera Sprej první pomoci by díky své univerzálnosti a jednoduchosti neměl chybět v žádné cestovní lékárničce. Boj s drobnými poraněními bude příjemnější a jednodušší.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *