_
Hry a hračky

Adventní kalendář s Frozen tématikou pro tvořivé děti

Oblíbená část roku Vánoce se blíží. A s nimi i mnoho zajímavých produktů a zábavy. Příjemným doplňkem předvánoční doby jsou adventní kalendáře. My si kdysi malovali okýnka na tvrdou čtvrtku papíru a bavili se jejich vybarvováním den za dnem. Dnes mají děti mnohem více zábavných možností. Třeba adventní kalendář pro tvořivé děti s dárky uvnitř v podobě razítek, magnetek, přívěsků apod. A to vše s oblíbenou tématikou z filmu Frozen.

 

V kalendáři není žádné jídlo, nemusíte se bát, že se něco zkazí. Ve všech oknech najdou děti drobné dárečky, se kterými můžou tvořit, zkrášlovat a využijí tak adventní kalendář mnohm více, než běžný s čokoládou uvnitř. A samozřejmě je i zdravější 🙂 Kalendář je určený předškolákům a školákům, tedy dětem nad 3 roky. Rozměry má 42x29x4xcm, je větší, aby se do něj vešly všechny krásné dárečky. Což jsou kromě už zmíněných razítek, magnetek, přívěsků také ořezávátko, pravítko, propiska a další.

Film o dvou princeznách z ledového království Frozen si zamilovalo mnoho dětí i dospělých. Nádherné ilustrace a motivy dnes najdete na spoustě pěkných věcech. I v nabídce e-shopu Terulka.cz najdete kromě adventního kalendáře další krásné dárky s motivy Frozen, hodící se k Vánocům, ale i k jiným příležitostem. Box na kreslení, vybarvovací polštářek, pouzdro, piáno, deštník… Čím potěšíte svá dítka, vnoučata nebo třeba i sami sebe? Můžete nám napsat do komentářů pod článek, třeba se některá z hezkých věcí objeví jako výhra v jedné z dalších soutěžích na naší FB stránce Venilafi.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *