_
Zajímavosti,  Životní styl

Abstraktní umění Jindřicha Lípy

Abstraktní umění z latinského abstractus – odtažitý, je nekonkrétní, označované i jako čisté umění. Abstraktním uměním u nás se zabývá, mimo jiné, také nezávislý, svobodný umělec Jindřich Lípa. Jeho práce je prověřená časem a spoustou nadšených milovníků tohoto umění, kteří od Jindřicha Lípy vlastní nezřídka i více obrazů pro zkrášlení svého obydlí. Pan Lípa se věnuje průběžně grafice, fotografii, sochařství, designu, nejvíce však malbě abstraktních velkoformátových obrazů do moderních interiérů.

Umělec ke své práci přistupuje profesionálně a přátelsky, hlavně proto se k němu zákazníci vracejí. Lidem, kteří by si rádi koupili nějaký obraz, ale váhají, který by se jim hodil, nebo vyberou obraz, ale váhají, jestli se bude hodit do jejich interiéru, nabízí pan Lípa vizualizaci. Probíhá na dálku a je zcela zdarma. Funguje tak, že pošlete fotografii svého interiéru, kde byste v budoucnu obraz rádi měli a pan výtvarník vám do ní zakomponuje obraz, který si vyberete, nebo který vám on sám doporučí. Přitom koupě daného díla není při této službě podmínkou.

Další zajímavostí je SPOLEČNÁ MALBA OBRAZU – „art bungee jumping“. Je to zábava pro 1-2 osoby, které společně s umělcem malují jeden obraz. Předchozí zkušenosti nejsou nutné a zážitek je to jistě obohacující. Navíc si obraz, který společně namalujete, odnesete domů. Proces tvoření si můžete kdykoliv připomenou, díky časosběrnému videu.

Líbí–li se vám obrazy pana Jindřicha Lípy a nemáte prostředky na jejich pořízení, natočil specielně pro vás malíř časosběrné video pro namalování obrazu „Plod“. Díky tomuto videu si můžete tento obraz namalovat doma sami.

Nejen krásným obrazem oživíte svůj interiér, ale také designovým kobercem „STYLE“. Je na výběr z 15 vzorů, které jsou vyrobené v limitované sérii počtu kusů, rozměr je 130×170 cm, autorem designu je Jindřich Lípa a výrobcem renomovaná Italská firma.

Jeden komentář

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *