_
Hry a hračky,  Zábava

3 tipy na nejlepší dárky pro malé princezny

barbie s koněmVánoční nákupní horečka vrcholí a možná i vy vybíráte dárky na poslední chvíli. Co ale koupit malým slečnám, když sortiment je tak široký a každé holčičce se může líbit něco jiného? Poradíme vám tři úžasné hračky pro holky, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.

Pokud vaše malá princezna stále věří na Ježíška a napsala mu dopis, pak máte víceméně jasno v tom, co si pod stromečkem přeje najít. Co když je ale všech přání a tajných tužeb tolik, že se vám z toho zatočila hlava? Hlavně nezoufejte. S našimi tipy totiž vyberete krásný dárek, který holčičku potěší a zároveň nezruinuje váš rodinný rozpočet.

Nestárnoucí Barbie

Po této panence, která se vyrábí již od roku 1959, toužily (a stále touží) miliony dívek. I dnes je Barbie klasikou, kterou si pod stromečkem přeje najít snad každá malá holčička. Proto je skvělým tipem na vánoční dárek pro holky právě Barbie princezna s koněm. Spousta dívek by si jistě přála mít vlastního koně, Ať už doma na zahradě nebo klidně i na balkoně. Na balkon se bohužel nevejde a na zahradu často také ne. Díky Barbie a jejímu zvířecímu kamarádovi ale může každá slečna trénovat cval nebo klus alespoň doma v pokojíčku. Tento krásný bělouš se umí dokonce sám pohybovat, vydává zvuky a svítí.

 

Sada na výrobu šperků

Šperk vlastní výroby

Tato hračka je ideální pro kreativní holčičky s fantazií a především s chutí tvořit. Tentokrát ale nepůjde o vystřihování z papíru nebo tvarování pohádkového světa z modelíny. Konečně si totiž mohou vyrobit vlastní šperk! Řekněte sami, nezní to lákavě? Díky této sadě na výrobu šperků si vaše dcerka bude moct sama vyrobit přívěsek, náramek nebo prstýnek. Samotná výroba je překvapivě jednoduchá. Stačí totiž nalít do formy silikonovou hmotu, přisypat třpytky a počkat, až vše zaschne. Originální a vlastnoručně vyrobený klenot je za pár minut na světě.

kosmetický kufřík

Líčení je zábava

Pudry, lesky na rty, tvářenky a velké množství očních stínů. To je jen malý výčet všeho, co obsahuje tento kosmetický kufřík. Kreativní dárek pod stromečkem jistě potěší všechny holky, které se chtějí naučit líčit. Malá vizážistka může trénovat sama na sobě, nebo s kamarádkami, kdykoliv přijdou na návštěvu. Zabaví se na dlouhé hodiny a třeba z nich jednou vyrostou skutečné filmové maskérky.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *