_
Hry a hračky,  Zábava

3 tipy na nejlepší dárky pro kluky

dřevěná vláčkodráhaVánoce, Vánoce přicházejí a vy ještě stále nemáte nakoupené všechny dárky? Pokud zrovna zběsile surfujete na internetu a hledáte ideální dárek pro svého syna nebo vnuka, máme pro vás tři skvělé tipy na hračky pro kluky, se kterými neuděláte chybu.

Někdy vám dokonce může jít hlava kolem z těch všech aut, náklaďáků či vlaků.Když ale sáhnete po následujících dárcích, můžete si být jisti jejich vytížením dlouhé týdny a měsíce po jejich rozbalení. 

Vláčkodráha pro malé strojvůdce

Vláčky jsou oblíbenou hračkou všech malých kluků. Pro jednou ale raději zapomeňte na ty plastové, baterkou poháněné modýlky. Zkuste letos pod stromeček nadělit klasickou dřevěnou vláčkodráhu, třeba i s visutým mostem, zvířátky, domečky a značkami. Uvidíte, jak se bude vašemu malému strojvůdci líbit. K vláčkodráze navíc můžete dokoupit další příslušenství, ať už budovy nebo různé další vagóny a lokomotivy. Díky této hračce tak můžete mít doma v pokojíčku celou železniční síť, která bude rozvíjet klučičí fantazii, kreativitu a která dokáže zabavit kohokoliv na opravdu dlouhou dobu.

dětská tramvaj

Tramvaj jako v Praze

Nemyslete si, že děti chtějí jen a pouze ty nejmodernější hračky. Do kurzu se totiž opět dostává také retro. Tato kovová tramvaj Tatra T3 navíc vypadá úplně jako ta opravdová. Podlaha u vás doma se tak může rázem proměnit v pražské (nebo i brněnské) ulice, které brázdí tato krasavice. K jejímu pohonu nejsou potřeba baterky, jezdí totiž na setrvačník a zpětné natažení. Vaši kluci si při hře užijí spoustu legrace, ať už sami nebo s kamarády.

Z robota autem a naopak

Přesně takto můžete popsat oblíbené postavičky z filmu Transformers a právě figurka Turbo Changer se v jediném kroku změní z robota na vozidlo. S tímto Autobotem kluci zažijí spoustu legrace, ať už svedou boj proti nepřátelským Deceptikonům, nebo si budou užívat divoké automobilové honičky. Multifunkční hračka se pod stromečkem rozhodně neztratí.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *